Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED Philips 241v8l

LED Philips 241v8l

PL 509.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3375740

Opis

QR CODE

Żywe, wyraźne obrazy bez granic
Monitor panoramiczny z V-line firmy Philips gwarantuje obraz bez granic, a przy tym jest bardzo ekonomiczny i ma najważniejsze funkcje. Funkcja Adaptive-Sync zagwarantuje płynny obraz. Ochrona przed odblaskami, tryb LowBlue i brak migotania są przyjazne dla oczu.

Monitor z panelem VA pozwala radować się doskonałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA producenta Philips korzysta z progresywnej technice wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która zapewnia niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie nad wyraz żywy, jasny obraz. Jest rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami zapewnia ponadto wyjątkowo pokaźne kąty widzenia 178/178 poziomów co przekłada się na idealną wyrazistość obrazu.

SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i pokaźniejsze obfitość szczegółów
technologia SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Zaprogramowane ustawienia SmartImage gwarantują prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage to najnowsza, luksusowa technika firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną skuteczność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na wybór zróżnicowanych trybów, takich jak: Biuro, fotografie, Filmy, Gry, Oszczędność itd. W celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten dobór technika SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie barw i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej sprawności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Płynna gra bez wysiłku dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i skrajnie prędkim czasem reakcji.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free marki Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu gwarantuje większą wygodę podczas oglądania.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED ponadto mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

HDMI gwarantuje uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer video).

Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane