Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED Philips 242E1GAJ

LED Philips 242E1GAJ

PL 689.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094298

Opis

QR CODE

Wejdź na wyższy poziomMonitor do gier E line Philips to rewelacyjny, wszechstronny monitor, który zagwarantuje nieustanną grę. Technologia AMD FreeSync, częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas 1 ms zapewniają płynną rozrywkę, niezależnie od tego, czy grasz w grę czy oglądasz film.


Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się znakomitej jakości obrazem i szerokimi kątami widzeniaMonitor LED VA producenta Philips korzysta z innowacyjnej technice wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która gwarantuje stanowczo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie szczególnie żywy, jasny obraz.


Jest perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych.


Zoptymalizowana technika zarządzania pikselami gwarantuje dodatkowo bardzo spore kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na perfekcyjną wyrazistość obrazu. Technologia AMD FreeSync Premium; bezustanna, płynna graGranie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami.


technologia AMD FreeSync Premium zapewnia graczom płynną, nieprzerwaną grę przy maksymalnej skuteczności. Bez kompromisów, gra z dużą częstotliwością odświeżania, niskim poziomem kompensacji liczby klatek na sekundę i niewielkim opóźnieniem.


Częstotliwość odświeżania 144 Hz gwarantuje stanowczo płynny, ładny obraz.Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Ci trzeba monitora zapewniającego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Ten monitor producenta Philips odświeża obraz choćby 144 razy na sekundę, czyli 2,4 razy częściej aniżeli modele charakterystyczne.


w przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co powoduje, że są nieprzystępnym celem. Częstotliwość odświeżania 144 Hz likwiduje ten problem przeciwnik porusza się zawsze wyjątkowo płynnie i można go łatwo namierzyć.


Dzięki wyjątkowo drobnemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor producenta Philips stanowi nieprzeciętny wybór dla graczy. Szybki czas reakcji 1 ms MPRT gwarantuje wyraźny obraz i płynną gręTechnologia MPRT (ang.


Motion Picture Response Time, czas reakcji obrazu) to bardziej intuicyjny sposób bezpośredniego opisania czasu koniecznego, aby rozmyty obraz stał się czysty i wyraźny. Asygnowany do gier monitor firmy Philips z czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms efektywnie usuwa rozmazywanie obrazu i niewyraźne sekwencje ruchu i zapewnia wyraźne i staranne efekty wizualne, zwiększając przyjemność z rozgrywki.


To najlepszy wybór do emocjonujących i wymagających płynności gier. Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczyNowy monitor marki Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można prędko uzyskać dostęp, oferuje niemało opcji.


Tryb FPS (ang. First Person Shooting) polepsza wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb Racing cechuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami, a także odpowiednio przypasowanym obrazem.


Tryb RTS (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyznaczyć określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 dobranie ustawień pod kątem różnorodnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najkorzystniejszych rezultatów.


technologia Ultra Wide-Color gwarantuje szerszą gamę kolorów i żywszy obrazTechnologia Ultra Wide-Color gwarantuje szersze spektrum odcieni i ulepszony obraz. Szersza gama odcieni wynikająca z wykorzystania technice Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego.


technika Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a choćby pozytywnie wpływa na efektywność urządzenia. Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-freeZe względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku.


technologia Flicker-free producenta Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu gwarantuje obszerniejszą wygodę podczas oglądania. Tryb LowBlue pozwala na pracę zdrowszą dla oczuBadania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED dodatkowo mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku.


Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue ogranicza emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.


SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i pokaźniejsze bogactwo szczegółówTechnologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dostosowuje oraz intensywność podświetlenia.


Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie gwarantując niższe zużycie energii.


ekran 16:9 Full HD zagwarantuje znakomitą szczegółowośćJakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory zapewniają pewien poziom jakości, jednak Ty bez dwóch zdań oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje ulepszoną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080.


Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz zachwyca realizmem. Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediówWyświetlacz jest zaopatrzony w dwa zaimplementowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości.


Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.Model: 242E1GAJ/00 Akcesoria w zestawie: przewód DP, kabel HDMI, kabel zasilający Dokumentacja użytkownika Akcesoria opcjonalne: Pozostałe właściwości: dane o gwarancji:...

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane