Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED Philips 272E1GAJ

LED Philips 272E1GAJ

PL 839.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094293

Opis

QR CODE

Wejdź na wyższy poziomMonitor do gier E line Philips to doskonały, wszechstronny monitor, który gwarantuje nieustanną grę. Technika Sync, częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas 1 ms zapewniają płynną rozrywkę, niezależnie od tego, czy grasz w grę czy oglądasz film.


Monitor z panelem VA pozwala radować się perfekcyjnej jakości obrazem i szerokimi kątami widzeniaMonitor LED VA marki Philips korzysta z innowacyjnej technice wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która zagwarantuje nad wyraz wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika niezwykle żywy, jasny obraz.


Jest perfekcyjnym rozwiązaniem równocześnie w sytuacji standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych.


Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia ponadto stanowczo wielkie kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na genialną wyrazistość obrazu. Częstotliwość odświeżania 144 Hz zagwarantuje stanowczo płynny, błyskotliwy obraz.Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Ci trzeba monitora zapewniającego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz.


Ten monitor producenta Philips odświeża obraz nawet 144 razy na sekundę, czyli 2,4 razy częściej niżeli modele standardowe. W sytuacji niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są skomplikowanym celem.


Częstotliwość odświeżania 144 Hz likwiduje ten problem przeciwnik porusza się za każdym razem stanowczo płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo drobnemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor producenta Philips stanowi genialny wybór dla graczy.


szybki czas reakcji 1 ms MPRT gwarantuje wyraźny obraz i płynną gręTechnologia MPRT (ang. Motion Picture Response Time, czas reakcji obrazu) to bardziej intuicyjny sposób bezpośredniego opisania czasu niezbędnego, żeby rozmyty obraz stał się czysty i wyraźny.


przeznaczony do gier monitor marki Philips z czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms efektywnie usuwa rozmazywanie obrazu i niewyraźne sekwencje ruchu, a także zagwarantuje wyraźne i staranne efekty wizualne, rozszerzając przyjemność z rozgrywki.


To najkorzystniejszy wybór do emocjonujących i wymagających płynności gier. Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczyNowy monitor firmy Philips jest asygnowany dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można momentalnie uzyskać dostęp, oferuje niemało opcji.


Tryb FPS (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając zobaczyć w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb Racing charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami i stosownie dostosowanym obrazem.


Tryb RTS (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyszczególnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 przypasowanie ustawień pod kątem zróżnicowanych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najkorzystniejszych rezultatów.


technika Ultra Wide-Color gwarantuje szerszą gamę kolorów i żywszy obrazTechnologia Ultra Wide-Color gwarantuje szersze spektrum kolorów i lepszy obraz. Szersza gama kolorów wynikająca z wykorzystania technologii Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego.


technika Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a choćby pozytywnie wpływa na skuteczność urządzenia. Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-freeZe względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku.


technika Flicker-free producenta Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zapewnia większą wygodę w trakcie oglądania. Tryb LowBlue pozwala na pracę zdrowszą dla oczuBadania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED także mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku.


Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zniża emisję zgubnego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.


ekran 16:9 Full HD zagwarantuje znakomitą szczegółowośćJakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty bez wątpienia oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje udoskonaloną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080.


Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami sprawia, że obraz oszałamia realizmem. SmartContrast gwarantuje głęboką czerń i większe mnogość szczegółówTechnologia SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dopasowuje i intensywność podświetlenia.


Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i barw o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.


wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediówWyświetlacz jest zaopatrzony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.Model: 272E1GAJ/00 Akcesoria w zestawie: przewód DP, kabel HDMI, kabel zasilający Dokumentacja użytkownika Akcesoria opcjonalne: Pozostałe atrybuty: informacje o gwarancji:...

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane