Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED Philips 345E2AE

LED Philips 345E2AE

PL 1529.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094297

Opis

QR CODE

zobacz prawdziwe kolory i bogatą grafikęMonitor Philips E line UltraWide zagwarantuje panoramiczny obraz. Wyświetlacz CrystalClear WQHD, funkcja Ultra Wide-Color i poręczna podstawa genialne warunki oglądania.


Funkcja MultiView łączy w sobie atrybuty użytkowe z efektywnością krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseliMonitory Philips wyświetlają klarownie czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli.


Najwyższej jakości matryca o obszernym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 poziomów pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. Format UltraWide 21:9 umożliwia osiągnięcie obszerniejszej wydajności, ponieważ zagwarantuje więcej miejsca do porównywania składników obok siebie i pozwala wyświetlać pokaźniejszą liczbę kolumn arkuszy kalkulacyjnych.


Te wyświetlające przejrzyście czysty obraz monitory producenta Philips to nieprzeciętny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM albo finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.


technika Ultra Wide-Color zagwarantuje szerszą gamę odcieni i żywszy obrazTechnologia Ultra Wide-Color gwarantuje szersze spektrum barw i udoskonalony obraz. Szersza gama kolorów wynikająca z wykorzystania technologii Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego.


technika Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a nawet pozytywnie wpływa na skuteczność urządzenia. Płynna gra bez wysiłku dzięki technice AMD FreeSyncGranie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami.


Z nowym monitorem marki Philips ten problem odchodzi w zapomnienie. Dzięki technice AMD FreeSync możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i arcytrudnie szybkim czasem reakcji.


Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczyNowy monitor marki Philips jest asygnowany dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można prędko uzyskać dostęp, oferuje niemało opcji. Tryb FPS (ang.


First Person Shooting) udoskonala wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając zobaczyć w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb Racing charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz trafnie dostosowanym obrazem.


Tryb RTS (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyznaczyć określone obszary i zmienić ustawienia wymiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 dostosowanie ustawień pod kątem różnorodnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.


Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-freeZe względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku.


technologia Flicker-free marki Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu gwarantuje obszerniejszą wygodę w trakcie oglądania. Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczuBadania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED dodatkowo mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku.


Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.


System prowadzenia przewodów usprawnia zachowanie porządku w miejscu pracyZarządzanie kablami to zmyślna konstrukcja, która pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy dzięki stosownemu ułożeniu kabli i przewodów potrzebnych do obsługi wyświetlacza.


Klawisz przełączania menu EasySelect pozwala na szybki dostęp do menu ekranowegoDyskretnie umieszczony klawisz przełączania menu EasySelect zezwala na szybkie i łatwe regulowanie ustawień monitora w menu ekranowym.


technologia LED IPS gwarantuje obszerny kąt widzenia oraz staranność obrazu i barwMonitory IPS wykorzystują progresywną technologię, która zapewnia niezwykle znaczny kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem.


W przeciwieństwie do typowych paneli TN monitory IPS oferują bardzo wyrazisty obraz i żywe barwy. Dzięki temu znakomicie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu,w dodatku genialnie sprawdzają się w zastosowaniach fachowych, wymagających dokładności oddawania odcieni i stałej jasności poprzez cały czas.


SmartContrast zagwarantuje głęboką czerń i większe mnogość szczegółówTechnologia SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje , a także intensywność podświetlenia.


Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, by poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie zapewniając niższe zużycie energii.


technologia MultiView umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch maszyn i wyświetlanie dwóch obrazówMonitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału.


technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki temu można na przykład sprawnie wykonywać w tym samym czasie dużo zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku.


wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediówWyświetlacz jest wyekwipowany w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, u dołu, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.


Model: 345E2AE/00 Akcesoria w zestawie: przewód DP, przewód HDMI, przewód zasilający Dokumentacja użytkownika Akcesoria opcjonalne: Pozostałe atrybuty: informacje o gwarancji:...

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane