Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED Samsung OH55F

LED Samsung OH55F

PL 30299.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3375743

Opis

QR CODE

Monitor zewnętrzny 55" z linii OHF

Kompleksowe rozwiązanie digital signage, przystosowanych do warunków zewnętrznych
Wyświetlacze serii OHF cechuje smukła budowa, która pozwala na wygodny i nietrudny montaż. Kompletne rozwiązanie zapewnia długotrwałą sprawność i obejmuje między innymi pokaźny poziom ochrony, technikę antyrefleksyjną, zabezpieczenie przed wandalizmem i wysoce skuteczny układ chłodzenia. W dodatku zintegrowany moduł zasilający zawierający elementy operacyjne gromadzi się w szczególnie wąskiej ramce (85 mm). Zastosowany koncentrator sieciowy pozwala na proste połączenie i łatwą instalację.

wytrzymałość zgodna z normą IK10
Hartowane szkło Magic Glass (5 mm) z dokumentem* IK10 gwarantuje wyświetlaczom z linii OHF trwałą, nowoczesną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i środowiskowymi. Strategicznie zaprojektowana przestrzeń pomiędzy szkłem Magic Glass a panelem LCD ma na celu uniemożliwianie zasadniczym uszkodzeniom i zapewnienie wydajnej ochrony w przypadku stłuczenia szkła.
*W europejskim teście siły IK do pomiaru stopnia wytrzymałości na uderzenie z zewnątrz korzysta się ze skali 010 (liczba 10 wskazuje na największą realną ochronę).

System chłodzenia bez filtrów i zapotrzebowania serwisowania
Monitory Samsung z kolekcji OHF zostały wyekwipowane w innowacyjny system chłodzenia oparty o wymiennik ciepła i funkcje kontroli termicznej. Unosi to ogólną produktywność monitora w zakresie zarządzania i kosztów obsługi dzięki konstrukcji bez filtra. Ten system rewolucjonizuje wyświetlacze zewnętrzne dzięki umieszczeniu w smukłej obudowie kompleksowego rozwiązania.

genialna widoczność, przyciągająca uwagę
Dobra widoczność Wyświetlacze serii OHF zaopatrzone w certyfikowane szkło Magic Glass, oferują jakość obrazu poświadczoną przez TUV, a także sensor automatycznej jasności, które przekładają się na wysoką jakość obrazu i usprawniają dotarcie do dowolnego widza. Po połączeniu funkcje te odpowiadają za jasność na poziomie 2500 nitów i kontrast 5000:1. Te parametry wzmacniają przekaz każdego rodzaju treści*. W wyświetlaczach linii OHF zastosowano technikę polaryzacji kołowej, która usuwa ślepotę wyświetlacza wywoływaną przez okulary przeciwsłoneczne ze szkłami polaryzacyjnymi. *Ustawienia jasności 2500 nitów i kontrastu 5000:1 są przystępne we wszystkich wyświetlaczach linii OHF w rozmiarze pokaźniejszym niż 24.

uniemożliwianie odbiciu światła

Poza podstawową funkcją ulepszenia obrazu szkło Magic Glass w kolekcji OHF minimalizuje odbicie światła i pozwala na osiągnięcie bogatego, czystego obrazu, nawet w sytuacji bezpośredniego działania światła słonecznego na wyświetlacz. Poza wysoką jasnością i pokaźnym kontrastem wyświetlacze linii OHF proponują poziom odbicia światła, który zagwarantuje nieprzerwaną widoczność i nierozłączność treści prezentowanych w każdej zewnętrznej lokalizacji.

bezawaryjne działanie w niemal każdym środowisku
Każdy ekran kolekcji OHF przechodzi rygorystyczne testy zgodności z normą IP56 sprawdzające niepodatność urządzenia na kurz, temperaturę, wilgoć i inne czynniki środowiskowe, które mogłyby zakłócać jego działanie. Testy obejmują dodatkowo zintegrowany system chłodzący, dzięki któremu wyświetlacze kolekcji OHF mogą działać w temperaturze od -30°C (-22°F) do 50°C (122°F). Administratorzy mogą mieć pewność, iż wyświetlacze będą działały poprzez całą dobę, bez potrzeby użytkowania drogich zewnętrznych systemów chłodzących albo środków zabezpieczających.

Tworzenie i zarządzanie treściami
Dzięki odtwarzaczowi MagicInfo Player S4 w kolekcji OHF Samsung udostępnia użytkownikom nowy silnik graficzny, który polepsza ogólną skuteczność wyświetlacza, zapewniając płynne przekazywanie treści. Platforma działa jako innowacyjne rozwiązanie do zarządzania treściami, umożliwiające ich wygodniejsze tworzenie, planowanie i rozmieszczenie. Odtwarzacz MagicInfo Player S4 jest wystarczająco mocny, by pomóc sporym organizacjom w monitorowaniu i kontroli licznych wyświetlaczy kolekcji OHF przy pomocy jednego, scentralizowanego serwera.

OleOle!
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane