Polska - Pozostałe komputery - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zestaw ROYCAN OPTIMAS PORTABLE 22+1 (wersja mobilna), 0CF5-84799

Zestaw ROYCAN OPTIMAS PORTABLE 22+1 (wersja mobilna), 0CF5-84799

PL 45000.00 zł.

4 lat Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #1769472

Opis

QR CODE

Cyfrowa Pracownia Językowa OPTIMAS pozwala na przekształcenie każdej pracowni komputerowej w ultranowoczesne laboratorium językowe.

Optimas zdolny jest do przesyłania zasobów audio, a także video w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci komputerowej bez opóźnień i utraty jakości. Składa się jednocześnie ze sprzętu, jak i z oprogramowania.

zezwala na porozumiewanie się nauczyciela z uczniami, a także całkowitą kontrolę nad wszystkimi komputerami w pracowni za pomocą prostego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania.

Wersja portable zezwala na przenoszenie pracowni językowej między pracowniami komputerowymi.

mocne strony:
  • Kompletny komplet narzędzi umożliwiających porozumiewanie się nauczyciela i uczniów.
  • Streaming audio i video w czasie rzeczywistym.
  • Integracjia z dowolną istniejącą pracownią komputerową, bez znaczenia czy pracownia składa się komputerów stacjonarnych czy notebooków.
  • System może być rozbudowywany według pojawiających się potrzeb o kolejne stanowsika, jeżeli zajdzie tylko taka potrzeba.
  • Interfejs graficzny oprogramowania Optimas został zaprojektowany tak, iż każdy użytkownik, choćby z niedużym doświadczeniem informatycznym, może zarządzać klasą już od pierwszego dnia pracy z systemem. Duże, czytelne ikony, grupowanie przy pomocy kolorów, łatwo rozpoznawalne symbole – wszystko to zostało przygotowane tak, by jeszcze bardziej ułatwić pracę.
  • Wszystkie komputery podłączone do systemu Optimas znajdują się pod pełną kontrolą nauczyciela.
  • Nauczyciel nie traci czasu na konfigurowanie i uruchamianie sprzętu za każdym razem.
  • Nauka z użyciem systemu Optimas staje się bardziej niebanalna dla uczniów.
  • Sprawdza się rewelacyjnie zarówno na komputerach stacjonarnych i notebookach.
  • Optimas to niemało najróżniejszych narzędzi, które zostały zaprojektowane specjalnie do nauki języków obcych jednym z nich jest DLL, wszechstronny, w pełni użyteczny rejestrator cyfrowy, który zezwala na użycie już istniejących nagrań audio i i stworzenie własnych tworzyw.
  • Szkoła może zastosować już istniejące pracownie komputerowe do stworzenia pracowni do nauki języków.
  • Pracownie językowe Optimas można w dowolnej chwili poszerzyć poprzez zakup dodatkowych licencji, a oprogramowanie aktualizować bez potrzeby zmiany sprzętowych. Perfekcyjnie sprawdza się jednocześnie na komputerach stacjonarnych jak i laptopach.

Funkcje systemu Optimas:

    • Każdy uczeń może być identyfikowany poprzez imię albo nazwisko.

    • "Podsłuchiwanie" rozmów, włączanie się do nich, a także nagrywanie.

    • Nauczyciel może przejąć pełną kontrolę na komputerem ucznia, wyłączyć ekrany, klawiatury i myszy komputerów uczniowskich, jeśli jest to potrzebne.

    • Komunikacja z całą klasą, z grupą osób lub pojedynczą osobą.

    • Praca w grupach (aż 8 grup pracujących równocześnie).

    • Możliwość udzielenia głosu wybranemu uczniowi tak, by mógł wypowiedzieć się na forum klasy.

    • Praca w parach.

    • Uczeń może poprosić o pomoc nauczyciela przez naciśnięcie przycisku, który łączy go bezpośrednio z nauczycielem, nie zakłócając jednocześnie pracy innych uczniów.

    • Przesyłanie genialnej jakości obrazu i dźwięku, pochodzących z przeróżnych źródeł, zarówno analogowych jak i cyfrowych.

    • Dziesięć kanałów transmisji umożliwiających przesyłanie zróżnicowanych treści (audio/video) do rozmaitych osób lub grup.

    • Materiał może pochodzić z zróżnicowanych źródeł, jednocześnie analogowy lub cyfrowych, dzięki temu Nauczyciel może używać płyt CD, DVD, plików muzycznych albo video, jak i zasobów z Internetu.

    • Nauczyciel jest w stanie wyświetlić wyświetlacz swego komputera wszystkim albo wybranym uczniom a także wyświetlacz dowlnego ucznia.

    • System Optimas pozwala nauczycielowi na zdalne uruchamianie programów zainstalowanych na komputerach uczniów, a także blokowanie niechcianych aplikacji, które zostały uruchomione na komputerach uczniowskich.

    • Optimas zezwala na wysyłanie plików do komputerów ucznowskich – zapisywanie ich na nich lub samoczynne otwieranie.

    • Włączanie i wyłączanie uczniowskich komputerów z poziomu komputera nauczyciela.

Aramisklep
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane