Polska - Mycie włosów - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Yope Szampon do włosów przetłuszczających się - Świeża trawa Szampon do włosów przetłuszczających si

Yope Szampon do włosów przetłuszczających się - Świeża trawa Szampon do włosów przetłuszczających si

PL 14.00 zł.

3 lat Nowy Sprzedam 16 odsłon ID #4494369

Opis

QR CODE

Naturalny Szampon do Włosów Przetłuszczających się - Świeża Trawa - 300ml - YOPE Szampon do włosów Świeża Trawa asygnowany jest do codziennej pięlegnacji i mycia włosów przetłuszczających się. Została zastosowana niesamowicie finezyjna i lekka fromuła, która znakomicie oczyszcza, a przy tym nawilża skórę głowy i włosy.


W szamponie znalazły się trafne cenne składniki, którę ekspresowo regulują wydzielanie sebum. Wyśmienicie pięlegnuje problemtyczną skórę głowy, nie obciążając przy tym włosów. Włosy po zaimplementowaniu szapomony są elastyczne, pełne objętości, miękkie i puszyste.


Szampon ten gromadzi 98% elementów pochodzenia naturalnego. Jakie właściwości? W składzie odnajdziemy pantenol, biotyne, witaminę F, pierwiastki znikome z czerwonych alg, ekstrakty z korzenia lukrecji i róży, które regulują wydzielanie sebum i sprawiają, że skóra głowy jest dotleniona.


Pantenol oprócz tego uniemożliwia rozdwajaniu się końcówek. Włosy są wzmocnione i bezapelacyjnie bardziej połyskujące. Wyciąg z lukrecji nawilża, ekstrakt z alg odżywia, wyciągi z trawy cytrynowej i limonki odświeżają i tonizują.


Sól morska subtelnie złuszcza skórę głowy i rewelacyjnie oczyszcza włosy. W składzie znajduje się także czysty miąższ z aloesu, który koi skórę głowy i nawilża włosy. Czego nie wynajdziesz w szamponie do włosów? Nie posiada: parabenów, PEG, silikonów, SLES, SLS, barwników, elementów pochodzenia zwierzęcego.


Charakter zapachu: artykuł szczególnie orzeźwiający, świeży, soczysty zapach, który przenosi do początku wiosny. Pojemność: 300ml / Butelka z pompką. INCI: Aqua, Coco-Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Coco-Sulfate, Sea Salt, Glycerin, Rose Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Rhizome/Root, Cichorium Intybus (Chicory) Leaf Extract, Hydrolyzed Rhodophyceae Extract, Panthenol, Linoleic Acid, Menthol, Biotin, Lauryl Lactyl Lactate, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, Cymbopogon Schoenanthus Leaf Extract, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate.

Douglas
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane