Polska - Wody toaletowe unisex - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - blu mediterraneo cipresso di toscana woda toaletowa 75 ml unisex marki Acqua di parma

blu mediterraneo cipresso di toscana woda toaletowa 75 ml unisex marki Acqua di parma

PL 217.34 zł.

3 lat Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #4240937

Opis

QR CODE

Cipresso di Toscana Eau de Toilette Spray od Acqua di Parma jest jak deklaracja miłości do zapierającego dech w piersiach efektownego krajobrazu Toskanii. Ten nieszablonowy, świeży zapach celebruje styl życia ludzi mieszkających w Toskanii i przekazuje uczucie energii i odnowy._x005F_x005FCała fascynacja Włochami, uchwycona w perfumach_x005F_x005FOdurzający i równocześnie orzeźwiający, niczym chłodna morska bryza, zapach Cipresso di Toscana otwiera przed nami aromaty anyżu gwiazdkowatego i elemi, a także petitgrain i pomarańczy.


W nucie serca, szałwia i lawenda nadają tej stylizacji zapachowej ponadprzeciętnie korzenny, śródziemnomorski charakter, a balsamiczne nuty cyprysu i sosny dają poczucie spokoju i prawidłowego samopoczucia. Woda toaletowa w sprayu Acqua di Parma jest tak wszechstronna i wieloaspektowa, jak ten znakomity region we Włoszech.


Woda toaletowa w sprayu Cipresso di Toscana Eau de Toilette Spray od Acqua di Parma to niebanalny zapach unisex, który urzeka zarówno mężczyzn jak i kobiety. Otulcie się tym zapachem, który jest jak przyjemny uścisk pomiędzy drogimi przyjaciółmi.

ELNINO PARFUM
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane