Polska - E-booki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Córka, Sonia Draga

Córka, Sonia Draga

PL 23.95 zł.

2 lat Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #2295406

Opis

QR CODE

"Córka to powieść o sytuacji kobiet: konfliktach, które mogą się pojawić w małżeństwie, ginącej miłości i pasji, skomplikowanych relacjach z dziećmi, które jednocześnie utrudniają i pomagają luźno wyrażać uczucia".


La Stampa Leda to rozwiedziona nauczycielka literatury angielskiej. Gdy jej córki wyjeżdżają do Kanady, by zamieszkać z ojcem, może się wydawać, że czeka ją okres pełen bólu i melancholii. Tymczasem kobieta z zażenowaniem stwierdza, iż czuje się wolna, a jej życie staje się lżejsze.


Leda postanawia wyjechać na wakacje nad morze, na południe kraju. Kilka pierwszych dni upływa jej spokojnie, do czasu aż kobieta spotyka pewną obcesową rodzinę, w obecności której czuje niepokój, a czasem nawet strach.


Jedno, z pozoru niewinne, zdarzenie, powoduje, iż do Ledy powracają wspomnienia wyborów, których dokonała jako matka, a które poważnie wpłynęły na losy jej rodziny. Z czasem ta spokojna opowieść o odkrywającej siebie na nowo kobiecie staje się historią konfrontacji z przeszłością i trudnym macierzyństwem...

InBook.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane