Polska - E-booki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lilli. Zjednoczeni władcy - M. R. Marco (EPUB) (444 str.)

Lilli. Zjednoczeni władcy - M. R. Marco (EPUB) (444 str.)

PL 22.20 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3562836

Opis

QR CODE

„Zjednoczeni władcy" to trzecia i ostatnia część trylogii „Lilli". Po przebyciu niezwykłej podróży główna bohaterka dociera do gór Birralad. Wraz ze swymi przyjaciółmi oraz władcami Tyrastaren w ostatecznej wojnie stanie naprzeciw legionom nieumarłych.


Czy wystarczy jej mocy i sił, aby pokonać samego pana Śmierci? Czy może wesprze ją ktoś, kto czekał w ukryciu przez dużo wieków, aby odrodzić się i ukazać całemu Tyrastaren? Marek Rogowicz – od najmłodszych lat żyje pomiędzy rzeczywistością a fantazją.


W wieku dziewięciu lat pierwszy raz zagrał w gry komputerowe, w których się zakochał i dzięki nim rozwijał swą wyobraźnię. Wielbiciel książek fantasy. Od 2004 roku mieszka w Irlandii. Pracował w branżach, w których monotonia puka do drzwi, a znudzenie wydaje polecenia.


W tym czasie stwarzał w głowie swój magiczny, fascynujący świat. Po namowach przyjaciół do pisania stworzył Lilli, powieść składającą się z trzech części.

TaniaKsiazka.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane