Polska - E-booki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Readings in Second Language Acquisition (9788322623275)

Readings in Second Language Acquisition (9788322623275)

PL 20.51 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3717631

Opis

QR CODE

Praca zbiorowa Readings in Second Language Acquisition pod redakcją naukową Danuty Gabryś-Barker stanowi przegląd najszczególniejszych tematów związanych z przyswajaniem języka angielskiego jako obcego. Autorzy prezentują nie tylko zagadnienia dotyczące przyswajania i uczenia się angielskiej leksyki, składni czy fonetyki (rodziały 1.–4.), lecz także inne, istotne w procesie dydaktycznym, tematy (rozdziały 5.-9.).


Omówiono m.in. Rolę sfery emocjonalnej w uczeniu (się) języka obcego, a także elementy pragmatyki językowej (skutecznego posługiwania się językiem angielskim jako obcym w komunikacji i interakcji ustnej). Końcowy rozdział autorstwa Janusza Arabskiego demonstruje natomiast różnice w przyswajaniu i uczeniu się języka obcego odnoszące się do płci.


Pozycja dedykowana jest zwykle dla studentów kierunków filologicznych, może bowiem stanowić istotne źródło wiedzy dla nauczycieli języka obcego (na ogół angielskiego) chcących pogłębić swoje przygotowanie zawodowe.


Każdy z rozdziałów skupiony jest na potężnym temacie i, co nad wyraz wyraźne, gromadzi jego bogatą bibliografię, od źródeł podstawowych po najnowsze badania empiryczne z danej dziedziny.

TaniaKsiazka.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane