Polska - Hobby i poradniki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Przepis na zdrowie - Julita Bator (320 str.)

Przepis na zdrowie - Julita Bator (320 str.)

PL 27.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #2061304

Opis

QR CODE
Zmagając się z towarzyszącymi mojej rodzinie wieloma problemami, szukałam najkorzystniejszych lekarzy
i rozwiązań. Przyznam, że nie zawsze było to łatwe, ale w końcu trafiliśmy na kompetentnych specjalistów, którzy zmienili nasze życie. Przekonałam się, że kluczową rolę odgrywa właściwa diagnoza. Sukces mojej pierwszej książki Zamień chemię na jedzenie nauczył mnie, iż warto popularyzować wiedzę i dzielić się swoimi doświadczeniami, czego rezultatem jest Przepis na zdrowie.
Julita Bator
Jak schudnąć bez efektu jojo?
Jak sobie radzić z insulinoopornością?
Jak pysznie jeść i wciąż być fit?
Jak podnieść libido?
Jak poprawić wzrok?
Jak pomóc dziecku radzić sobie z dysleksją?
Jak być perfekcyjnym rodzicem?
Przepis na zdrowie to zbiór rozmów z wybitnymi specjalistami, którzy udowadniają, iż istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie. Książka posiada potężne porady, ciekawe ćwiczenia i funkcjonalne lifehacki.
Julita Bator - autorka bestsellerów Zamień chemię na jedzenie (2013), Zamień chemię na jedzenie. Świeże przepisy (2014), Święta bez chemii. Zdrowe przepisy na tradycyjne potrawy na Boże Narodzenie i inne święta (2015), Młodziej. Efektowniej. Zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę (2017), Zamień chemię na energię (2018).

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
TaniaKsiazka.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane