Polska - Hobby i poradniki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Z ogrodu na stół 60 roślin pięknych I smacznych, Jedność

Z ogrodu na stół 60 roślin pięknych I smacznych, Jedność

PL 24.65 zł.

2 lat Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #2060455

Opis

QR CODE
Skąd wzięło się przekonanie, iż musimy dokonywać wyboru między ogrodem efektownym a ogrodem funkcjonalnym, dającym produkty na nasz stół? pomiędzy klombem kwiatowym a warzywną grządką? Tymczasem mnóstwo roślin, które pielęgnujemy, by cieszyły nasz wzrok, należycie jak we flakonie sprawdza się na talerzu!

przedstawiamy w tej książce 60 roślin, których urodę podziwiamy, nie wiedząc, że można wykorzystywać je w kuchni, robić z nich ciasta, napoje, sałatki, przetwory, sosy czy używać do dekoracji potraw. Można hodować je w ogrodzie, można w doniczce na tarasie lub w mieszkaniu. Książka nie tylko podaje detale uprawy i pielęgnacji każdej z nich, lecz opisuje ich walory odżywcze i podsuwa atrakcyjne przepisy kulinarne do natychmiastowego użycia. Przekonajcie się sami, jak to, co atrakcyjne, potrafi być smaczne.

Do zmiany myślenia przekonują nas Roland i Maryline Motte, urodziwa para Francuzów, uprawiająca wspólnie ten sam ogród w sercu Wogezów i udzielająca porad ogrodniczych na portalach społecznościowych. Gwarantują, iż każdy z przekazanych tu przepisów został poprzez nich wypróbowany!
TaniaKsiazka.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane