Polska - Pierścionki i obrączki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota z brylantem lp-8022zb - żółte i białe marki Węc -

Pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota z brylantem lp-8022zb - żółte i białe marki Węc -

PL 3139.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #2654265

Opis

QR CODE

Piękno tego pierścionka zaręczynowego olśni każdą przyszłą pannę młodą. Brylant to jeden z najistotniej pożądanych kamieni szlachetnych. W pierścionku zaręczynowym symbolizuje wytrzymałość i wierność w związku.


idealnie prezentuje się w połączeniu z żółtym i białym złotem, które jeszcze atrakcyjniej uwydatnia jego urok. Magia pierścionków z brylantami Magiczny moment zaręczyn, już na zawsze zostanie zapisany w lśnieniu diamentu, który przypominał będzie tę podniosłą chwilę.


Pierścionek z brylantem powabnie zdobiąc delikatną kobiecą dłoń sprawi, iż wymarzone oświadczyny staną się jednym z ładniejszych wspomnień. Gwarancja najwyższej jakości Pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota z brylantem, wykonany z dbałością o każdy detal, opatrzony jest naszą gwarancją.


Na www.wec.com.pl odszukasz znakomite pierścionki zaręczynowe w wymiarach od 6 do 30, ze złota pr. 0,585. Wszystkie nasze produkty precyzyjnie sprawdzany pod kątem specyfikacji zamówienia i wysokich standardów jakości naszej firmy.


Dajemy Ci 2-letnią gwarancję obejmującą jakość i trwałość wykonania naszej biżuterii.

WĘC
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane