Polska - Pozostałe akcesoria motocyklowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Ram mounts uchwyt x-grip™ do kierow. lub ham/sprz.

Ram mounts uchwyt x-grip™ do kierow. lub ham/sprz.

PL 341.00 zł.

10 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #2618018

Opis

QR CODE

RAM-B-174-UN7 uchwyt X-Grip™ montowany do ramy kierownicy lub do podstawy hamulca / sprzegla w motocyklu. Jezeli szukasz kompaktowego uchwytu o unikatowym ksztalcie na swój telefon, to wlasnie go znalazles.


RAM X-Grip ™ jest genialnym uzupelnieniem dla wysmakowanego wnetrza wspólczesnych pojazdów. Uchwyt X-Grip ™ jest kompatybilny z przenosnymi urzadzeniami z futeralami albo bez futeralów (np. Smartfon, nawigacja samochodowa itp.), które beda pasowaly do rozmiarów przekazanych ponizej.Uchwyt RAM-B-174-UN7 jest montowany do ramy kierownicy lub do podstawy hamulca / sprzegla w motocyklu.


Jest zintegrowany z 1-calowa glowica obrotowa, która umozliwia montaz ramienia z uchwytem oraz daje mozliwosc regulacji uchwytu w róznych kierunkach.Ocynkowany, metalowy bolec w ksztalcie litery U przeznaczony jest do ramy kierownicy o srednicy od 0,50 cala do 1,25 cala.


Gwinty części uchwytu wyprodukowane sa z rdzoodpornej stali.wymiary uchwytu:nieduża szerokosc = 0.875 calaAby urzadzenie o szerokosci 0.875 cala pasowalo do uchwytu musi miec minimum 4 cale dlugosciMaksymalna szerokosc = 3.25 calaGrubosc = do 0.875 calaCechy:Uchwyt z niezwykle skrupulatnym mechanizmem sprezynowym zwiększa sie i kurczy, perfekcyjnie dostosowujac sie do rozmiarów urzadzenia.Gumowe koncówki uchwytu wywołuja nad wyraz jednostajne trzymanie urzadzenia.Uchwyt wspólpracuje z wieloma komponentami RAM Mount, co daje mnóstwo sposobów montazu.Zintegrowana z uchwytem glowica obrotowa umozliwia obszerny zakres regulacji polozenia urzadzenia.Uchwyt jest stworzony z materialów o nad wyraz wysokiej wytrzymalosci....

StrefaMotocykli.com
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane