Polska - Tarcze sprzęgła - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Tarcza sprzęgła s sl la0160 opel ascona c 2.0 marki Starline

Tarcza sprzęgła s sl la0160 opel ascona c 2.0 marki Starline

PL 72.90 zł.

9 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #371925

Opis

QR CODE
atrybuty
  • średnica zewnętrzna [mm]: 215
  • Profil piasty: 20,4X18,3
Opis
Tarcza sprzęgła STARLINE
komponenty sprzęgieł

Sprzęgła to niezwykle pokaźne elementy w układzie napędowym. Odpowiadają za przeniesienie nawet kilkuset Nm momentu obrotowego. Trend obecny w rozwoju silników spalinowych sprawia nieustanne zwiększanie efektywności, a co za tym idzie powiększanie maksymalnych wartości momentu obrotowego. Stawia to coraz pokaźniejsze kryteria dla sprzęgieł. Podstawowe komponenty sprzęgieł jakie możemy wyodrębnić to: koła zamachowe, tarcza cierna, oprawa sprzęgła, tarcza dociskowa, sprężyny talerzowa i mechanizm wyciskowy.

Sprzęgło ma wpływ na cały układ napędowy pojazdu i komfort jego użytkowników. Niesprawne nie tylko może uszkodzić skrzynię biegów,dodatkowo może być przyczyna unieruchomienia całego pojazdu.

charakterystyczne objawy zużycia lub uszkodzenia sprzęgła to: „ślizganie sprzęgła" w trakcie przyspieszania objawiające się zwiększaniem obrotów silnika bez powiększania prędkości pojazdu, szarpanie przy ruszaniu, zgrzyty i/lub trudności przy włączaniu biegów, nietypowe dźwięki zmieniające się przy operowaniu.

O marce SPRZĘGŁA STARLINE

Wszystkie produkty Starline znamionują się wysoką jakością oraz 3-letnią gwarancją.

firma Starline działa na rynku europejskim od 1999 roku. Aktualnie ma ona przedstawicielstwa handlowe w 19 krajach europejskich i jest dystrybuowana do kolejnych krajów. Strategią firmy jest oferowanie produktów wysokiej jakości za dostępną cenę. Producent Starline obejmuje obecnie 50 linii produktów, które pokrywają ponad 90% części zamiennych do samochodów osobowych. Producent Starline oferuje dodatkowo części zamienne do motocykli i samochodów ciężarowych. Producent Starline ma w magazynie 35, 000 pozycji części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego, które są dostarczane do naszych klientów kilka razy dziennie, przy zaimplementowaniu innowacyjnej logistyki. Produkcja jest zapewniona przez renomowanych dostawców z Europy i z innych kontynentów, którzy mają znaczne doświadczenie w zakresie wybranych produktów. Popularność naszej firmy nadal rośnie, o czym świadczy 10 milionów pozycji sprzedawanych rocznie.

ELIT Polska
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane