Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna karabig, lightup, system karaoke, bt, 2x mikrofon, multicolor, usb, 40 w rms, 640 w max.

Auna karabig, lightup, system karaoke, bt, 2x mikrofon, multicolor, usb, 40 w rms, 640 w max.

PL 519.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #757858

Opis

QR CODE

Rozpocznijmy tę imprezę! System karaoke auna KaraBig LightUP wprowadza muzykę i odcienie do Twojego mieszkania.Dzięki funkcji Bluetooth możesz odtwarzać wszystkie swoje informacje muzyczne bezprzewodowo i wygodnie.


nawet poprzez wejście liniowe można podłączyć inne urządzenia, takie jak domowy system stereo, smartfony lub tablety. Bezpośrednio na systemie karaoke znajduje się stojak na tablet i smartfon, który zapewnia kontrolę nad sprzętem.


Pomocne są także regulowane funkcje: jedno albo ustawienia echa, basu albo mikrofonu - dzięki temu Twój głos będzie brzmiał prawie jak oryginał. Doskonała rzecz, abyś najpierw przy pomocy nagrywania nagrał na klucz USB i póżniej wysłuchał.


Możesz oczywiście odtwarzać wszystkie swoje ulubione utwory w formacie MP3 poprzez port USB. A ponieważ śpiewanie raduje tylko częściowo, możliwe jest podłączenie dwóch mikrofonów do duetów - oczywiście mikrofony znajdują się w pakiecie.


Do występów na żywo lub po prostu do słuchania muzyki, auna KaraBig LightUP ma pakiet wbudowanych głośników. Sygnał muzyczny może być przesyłany poprzez wejście liniowe do mocniejszych systemów HiFi, wzmacniaczy albo aktywnych zestawów głośnikowych.


O tą odpowiednią dyskotekową atmosferę postara się wielokolorowy pokaz świateł LED, który system karaoke auna KaraBig Lightup może, dzięki kuli dyskotekowej i panelowi LED, rozpromienić równocześnie z przodu, jak i z tyłu.


To sprawi, że każda impreza będzie prawdziwym hitem!

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane