Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna pocket rocker odtwarzacz cd sing-a-long 2 x mikrofon zasilanie z baterii (4260435915775)

Auna pocket rocker odtwarzacz cd sing-a-long 2 x mikrofon zasilanie z baterii (4260435915775)

PL 169.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #757675

Opis

QR CODE

Auna Pocket Rocker to pakiet karaoke wytworzony z myślą zabawie niedużych użytkowników, z miejsca zyskujący sympatię dzieci, a także ich rodziców.W celu odtwarzania muzyki komplet wyekwipowany został w zintegrowane głośniki stereo oraz zastosowany na przednim panelu odtwarzacz CD z funkcją powtarzania, programowalnym odtwarzaniem i wyświetlaczem LED.Jako prawdziwy odtwarzacz CD - karaoke dysponuje on dwoma mikrofonami dynamicznymi wraz z sprężystym, spiralnym przewodem i osobnym regulatorem głośności.


Zakres funkcji oraz wzornictwo zorientowane na drobnych użytkowników sprawiają,pakiet nadzwyczajnie sprawdzi się w roli podstawowego wyposażenia pokoju dziecięcego. Pokrywa o zaokrąglonym zarysie nie mieści ostrych kantów i części wystających, dzięki czemu dzieci nie są narażone na ewentualne urazy.


wielkie części obsługi nieskomplikowane dostrojenie głośności nawet nieporadnym, dziecięcym rączkom.praktyczna rączka na górze przenosi aunę Pocket Pocket Rocker z punktu A do punktu B i z powrotem.


Dwa ręczne mikrofony dynamiczne wchodzą w skład dostawy, umożliwiając rozpoczęcie muzykowania natychmiast po rozpakowaniu sprzętu.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane