Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna Zestaw karaoke Disco Fever Odtwarzacz CD-/CD+G uchwyt na tablet (4260365799766)

Auna Zestaw karaoke Disco Fever Odtwarzacz CD-/CD+G uchwyt na tablet (4260365799766)

PL 349.99 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #757855

Opis

QR CODE

Disco Fever firmy Auna jest kompaktowym zestawem karaoke dla młodych talentów i naśladowców tenorów i diw. Małe pudełko skrywa wzmacniacz, głośnik, a także odtwarzacz CD-/CD+G i wejście AUX; mikrofon jest zawarty w zakresie dostawy.


Po podłączeniu do telewizora poprzez kabel AV urządzenie proponuje wszystko, czego potrzeba do spontanicznego śpiewania! wbudowany efekt Echo z regulacją pasuje nieprzeciętnie do ostatecznego wygładzenia głosu i nadania mu ostatecznego szlifu.komplet karaoke posiada także nowoczesne wyposażenie: wejście AUX zezwala na podłączenie smartfonów, tabletów i notebooków.


"Disco Fever" dysponuje na dodatek ergonomicznym uchwytem na tablet, a także opcjonalnym zasilaniem (baterie) - doskonały do zabawy karaoke na świeżym powietrzu!w sytuacji większych imprez karaoke zestaw karaoke firmy Auna daje nam do dyspozycji praktyczne wyjście audio: muzykę i glosy z obydwu kanałów mikrofonowych można wzmocnić przez domową wieżę stereo lub telewizor.


W razie zapotrzebowania pakiet ten staje się tym samym technologicznym sercem nadzwyczajnych imprez!

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane