Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - bc-1 zestaw karaoke bluetooth baterie rączka usb aux-in czarny marki Auna

bc-1 zestaw karaoke bluetooth baterie rączka usb aux-in czarny marki Auna

PL 389.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #757770

Opis

QR CODE

Wysoce przenośny ulepszacz nastroju! Ten pakiet karaoke wydajnie poprawi samopoczucie w domu i w drodze.Smartfony, tablety i notebooki łączą się z systemem karaoke bezprzewodowo poprzez Bluetooth. Tablet można także pewnie umieścić korzystając z uchwytu.


Inne opcje podłączeń są przystępne poprze wejście AUX i w postaci dwóch portów USB, jednego z funkcją ładowania. Wyjścia audio zezwalają na podłączenie dodatkowych głośników do zestawu karaoke. 6,3 mm wtyczka jack pozwala na podłączenie 2 mikrofonów, a trzecie 6,5 mm gniazdo - instrumentów muzycznych, np.


gitary. Obsługę sprzętu upraszcza wyświetlacz LCD.pakiet karaoke dysponuje mocą wyjściową 15-watów, dzięki temu można go wykorzystywać do nagłaśniania niedużych i średnich pomieszczeń. Kompaktowe wymiary, mała waga zaledwie 1,9 kg i wytrzymały uchwyt do przenoszenia powodują, że system karaoke auna BC-1 jest niezwykle przenośny.


Zintegrowana bateria umożliwia także zabawę w karaoke w trakcie podrózy.Łatwy w używaniu i wysoce przenośny komplet karaoke auna BC-1 dostarczy rozrywki każdemu, niezależnie od wieku.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane