Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Electronic-Star Zestaw DJ PA "DJ-14" BT wzmacniacz PA mikser BT 2 x głośnik mikrofon karaoke

Electronic-Star Zestaw DJ PA "DJ-14" BT wzmacniacz PA mikser BT 2 x głośnik mikrofon karaoke

PL 859.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #1409403

Opis

QR CODE

komplet DJ PA "DJ-14"USB złożony ze wzmacniacza, konsolety BT, pary 2-drożnych kolumn bass reflex i dynamicznego mikrofonu do karaoke rewelacyjnie nagłośni muzykę, wokal, a także wystąpienia na weselach, imprezach rodzinnych i firmowych.Skytec SPL500 to przyjazny dla amatorów wzmacniacz PA i DJ, nadzwyczajny do obsługi mniejszych wydarzeń o charakterze prywatnym.


Sprzęt ten łączy w sobie parametry końcówki mocy wzmacniacza PA, a także liczne możliwości podłączenia dodatkowych sprzętów. Wejście jack i trzy wejścia stereo RCA odbierają sygnał domowego odtwarzacza CD, MP3 itp.


Do obydwu zestawów zacisków stereo można podłączyć zwykłe głośniki hi-fi. Pod względem dźwiękowym wzmacniacz eksponuje się ziemistym, dynamicznym dźwiękiem, z możliwością dostosowania go za pomocą przedniego 3-pasmowego korektora.


zrównoważona i wytrzymala obudowa zagwarantuje bezproblemowy transport urządzenia. Skytec SPL500 pasuje do montażu w48 cm szafie rack. Stół mikserski Resident DJ DJ-21 BT ma łącze Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji ze smartfonami, tabletami i notebookami.


zagwarantuje to dostęp do pełnej cyfrowej serii prywatnych top utworów. Alternatywnie do dyspozycji jest port USB na górze miksera. Na przedniej krawędzi można podłączyć 3 uzupełniające żródła dźwięku za pośrednictwem wejścia liniowego.


Tutaj znajdują się dodatkowo 6,3 mm gniazda słuchawkowe i mikrofonowe oraz wejścia i wyjście liniowe. 3/2-kanałowa konsoleta mikserska Resident DJ DJ-21 BT ma w sumie 18 przełączników, dźwigni i przycisków, użytecznie rozmieszczonych na górnym panelu.


Kontrolki te sterują 3 kanałami stereo i 2 phono.Z mocą 2 x 200 W RMS - odpowiednikiem 2 x 500W maks. Mocy - para głośników Malone PW-220-P wprawia w wibracje nie tylko własne cztery ściany,spełni oczekiwania także na wszystkiego rodzaju imprezach i uroczystościach.


Każda z kolumn zaopatrzonych w 20 cm (10 ") głośnik niskotonowy, średniotonowy horn i wysokotonowy piezo, zapewnia spójne i jednostajne brzmienie dźwięku. Ich trwałe i bezawaryjne parametry dźwiękowe zdadzą egzamin zwłaszcza w trakcie regularnego używania, natomiast mocna konstrukcja w jednostajnej drewnianej obudowie z narożnikami ochronnymi, filcem i siatka ochronną, predysponuje je do mobilnych zastosowań estradowych.


Górne uchwyty drążkowe ułatwiają transport. Jeszcze lepsze brzmienie - z parą pasywnych kolumn PA Malone PA-220-P.komplet dopełnia dynamiczny mikrofon do karaoke firmy oneConcept i kompletny komplet kabli do podłączenia elementów.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane