Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Electronic-star zestaw karaoke "star-mitte" zestaw kolumn nagłośnieniowych 400 w | 2-kanałow

Electronic-star zestaw karaoke "star-mitte" zestaw kolumn nagłośnieniowych 400 w | 2-kanałow

PL 796.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #757879

Opis

QR CODE

zestaw nagłośnieniowy karaoke "STAR-Mitte" to nadzwyczajny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Obsługa zestawu nie wymaga żadnej wiedzy. Niezbędny jest jedynie dostęp do prądu, podłączenie bezprzewodowego odbiornika mikrofonowego i można rozpocząć zabawę.


Muzykę można odtwarzać z nośników pamięci SD i USB. Alternatywą jest ulokowane z tyłu wejście audio rodzaju cinch, dzięki któremu osiągalne jest połączenie z urządzeniami Hi-Fi lub innymi źródłami muzyki, jak laptop, odtwarzacz MP3, smartfony, magnetofon kasetowy itd.


Regulacja dźwięku odbywa się za pomocą regulatora basów/tonów wysokich, co pozwala na wyrównanie ewentualnych deficytów materiału wyjściowego albo słuszne wzmocnienie żądanych pasm częstotliwości dźwięku według własnego upodobania.


Dzięki mocy 400 W komplet ten zezwala na nagłośnienie pokaźniejszych pomieszczeń.Zawarty w pakiecie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H producenta auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i zezwala na moderację przez 2 artystów.


Dwa dynamiczne mikrofony ręczne mają zasięg do 100 m.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane