Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Wedding" kolumny nagłośnieniowe 800 W | 2-kanałowy bezp

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Wedding" kolumny nagłośnieniowe 800 W | 2-kanałowy bezp

PL 854.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #757871

Opis

QR CODE

zestaw nagłośnieniowy karaoke "STAR-Wedding" to genialny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Pakiet kolumn nagłośnieniowych Fenton SPB-26 pasuje do nagłaśniania pomieszczeń o przeciętnej wielkości.


Trwałe obudowy nie sprawiają problemów w trakcie transportu, a zestawu można używać także na zewnątrz. Zestaw nagłośnieniowy Master/Slave Fenton SPB-26 posiada moc maksymalną 600W, a także solidne podwójne subwoofery 15 cm (6,5").


konstrukcja Bassreflex rozszerza ciśnienie akustyczne i nadaje basom konkretne brzmienie.poprzez przednie wejścia SD/USB zestawu kolumn Fenton SPB-26 można odtwarzać pliki MP3 bezpośrednio z optymalnych maszyn audio.


Dwa wejścia mikrofonowe zestawu nagłośnieniowego pozwalają na jego zastosowanie np. W trakcie akcji reklamowych w marketach albo na imprezach karaoke. Poprzez wejście liniowe cinch komplet kolumn nagłośnieniowych można podłączyć do innych zestawów nagłośnieniowych.


Stosunkowa lekka, lecz nadzwyczaj trwała pokrywa z tworzywa MDF systemu audio Fenton SPB-26 i górne uchwyty transportowe proste transportowanie zestawu, zmieści się on choćby w niepokaźnej walizce.Zawarty w pakiecie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H firmy auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i umożliwia moderację przez 2 artystów.


Dwa dynamiczne mikrofony ręczne posiadają zasięg do 100 m.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane