Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - marki Fenton

marki Fenton

PL 299.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #1731094

Opis

QR CODE

Zabawa może się rozpocząć! Sing Station Fenton KAR100 uatrakcyjni każdą imprezę, to solidny system dźwiękowy gwarantujący przeróżne doznania muzyczne i spontaniczne wieczory karaoke.System muzyczny posiada dwa 3-calowe głośniki i 100 W mocy w dowolnym momencie dzięki mocy dźwięku.


Opcjonalnie może być zasilany z zaimplementowanego akumulatora, który zapewnia do czterech godzin absolutnej niezależności od elektrycznego zasilania. Uzupełniającą elastyczność można uzyskać dzięki różnorodnym opcjom odtwarzania.


Do odtwarzania szerokiej gamy plików muzycznych są w dyspozycji Port USB, gniazdo kart SD i wejście AUX. Bluetooth prosty sposób przesyłania muzyki ze smartfonu, tabletu lub komputera. To jeszcze nie wszystko!


zastosowana jellyball reaguje barwnymi diodami LED na muzykę i natychmiast dodaje pożądanej atmosfery każdej imprezie. Światła LED pulsują i obracają się w rytm, stwarzając fascynujące pokazy świetlne na ścianach i sufitach.Spontaniczne przyjęcie karaoke może rozpocząć się w dowolnym momencie.


Oprócz wejścia AUX, Sing Station ponadto wejście mikrofonowe 6,3 mm i mikrofon przewodowy który znajduje się w komplecie. Zestaw gromadzi jeszcze pilot na podczerwień, przy pomocy którego można kontrolować zdalnie wszystkie funkcje.Dla nieskomplikowanego transportu systemu Sing Station ma dwa wygodne uchwyty zamontowane na konkretnym korpusie urządzenia.Niezależnie od tego, czy to przyjęcie, czy karaoke: Sing Station KAR100 od firmy Fenton zagwarantuje wszędzie świetny dźwięk.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane