Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - OneConcept Tallboy głośnik karaoke Bateria BT USB SD MP3 UKF AUX 2xmik biały

OneConcept Tallboy głośnik karaoke Bateria BT USB SD MP3 UKF AUX 2xmik biały

PL 259.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #154933

Opis

QR CODE

pakiet karaoke oneConcept Tallboy to sprzęt, który zapewni dzieciom świetną zabawę i zainspiruje je do rowijania muzycznych talentów. Cztery 7,6 cm (3 ") - szerokopasmowe, konkretne głośniki odtwarzają muzyczne treści z zróżnicowanych źródeł dźwięku.


Dzięki zastosowanemu oświetleniu LED Multicolor, z czułą reakcja na dźwięk, popisy wokalne dzieci zyskują perfekcyjną oprawę wizualną.W skład podstawowego wyposażenia wchodzi tuner radiowy FM. Multimedialny port USB kreuje dostęp przenośnym formatom MP3 z nośników USB i odtwarzaczy MP3.


pakiet przygotowany jest rownież do obsługi sprzętu bezprzewodowego, oferując możliwość przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów lub komputerów do głośników karaoke poprzez zintegrowany interfejs Bluetooth.


Przewodowe źródla dźwięku można podłączyc do systemu nagłośnienia za pośrednictwem tylnego gniazda AUX.pakiet wyekwipowany jest także dwa 6,3mm wejścia mikrofonowe jack, które sprawiają, iż głośnik wieżowy oneConcept Tallboy jest doskonałym partnerem dla drobnych wielbicieli karaoke.


Oddzielne regulatory na tylnym panelu służą do ustawiania jednocześnie głośności mikrofonu jaki i efektu echa, niezależnie od głośności ogólnej. Mikrofony dynamiczne i przewodowe wchodzą w skład dostawy, eliminując uzupełniające koszty.


Po wyjęciu ich z pudełka można od razu rozpocząć zabawę.Jednak prawdziwą osobliwością zestawu jest zintegrowana, charakterystyczna bateria Nokia, która pozwala na pełną swobodę w wyborze miejsca instalacji sprzętu.


Ustawienie zestawu do następnej sesji karaoke jest teraz - mówiąc dosłownie - dziecinną zabawą i z pewnością uda się także niewielkim wokalistom i wokalistkom. Obsługa systemu karaoke odbywa się opcjonalnie albo bezpośrednio na panelu sprzętu albo za pomocą użytecznego pilota.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane