Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - singsing zestaw do karaoke różowy + kara dazzl zestaw mikrofonów led marki Auna

singsing zestaw do karaoke różowy + kara dazzl zestaw mikrofonów led marki Auna

PL 339.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #154889

Opis

QR CODE

Ten komplet składający się z zestawu do karaoke SingSing producenta auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zagwarantuje jeszcze więcej zabawy i odcieni podczas karaoke!mobilna dyskoteka dla dzieci! SingSing marki auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza dużo formatów – nie tylko typowe typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.


Z tyłu urządzenia znajduje się optymalne wyjście rodzaju cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego. Znakomite urządzenie na atrakcyjne sesje karaoke.Kolorowa powierzchnia taneczna.


W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED budujące interesujący efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać w dodatku wieczorami – pasuje idealnie do audiobooków i opowieści na dobranoc.


Jako prawdziwy zestaw do karaoke SingSing firmy auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym skutkiem Echo i ergonomiczną funkcją A.V.C.


trafne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia, a także możliwości zasilania z baterii zestaw karaoke SingSing firmy auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, gwarantując wesoły, muzyczny nastrój.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.


Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.wyjątkowo długi kabel o długości 3 m gwarantuje swobodę ruchów podczas śpiewania swych ulubionych piosenek.


Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl marki auna jest kompatybilny ze charakterystycznymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane