Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - zestaw karaoke "star-köpenick" kolumny nagłośnieniowe 800 w | 2-kanałowy bezprzewodowy zesta

zestaw karaoke "star-köpenick" kolumny nagłośnieniowe 800 w | 2-kanałowy bezprzewodowy zesta

PL 840.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #1805249

Opis

QR CODE

pakiet nagłośnieniowy karaoke "STAR-Köpenick" to wyśmienity sprzęt do zabawy i rozwijania swych talentów. Zestaw kolumn nagłośnieniowych Fenton SPB-28 nadaje się do nagłaśniania pomieszczeń o średniej wielkości.


Trwałe pokrywy nie powodują problemów w trakcie transportu, a zestawu można używać także na zewnątrz. Pakiet nagłośnieniowy Master/Slave Fenton SPB-28 ma moc maksymalną 800 W i potężne podwójne subwoofery 20 cm (8").


konstrukcja Bassreflex zwiększa ciśnienie akustyczne i nadaje basom mocne brzmienie.poprzez przednie wejścia SD/USB zestawu kolumn Fenton SPB-28 można odtwarzać pliki MP3 bezpośrednio z optymalnych maszyn audio.


Dwa wejścia mikrofonowe zestawu nagłośnieniowego zezwalają na jego użycie np. W trakcie akcji reklamowych w marketach lub na imprezach karaoke. Przez wejście liniowe cinch zestaw kolumn nagłośnieniowych można podłączyć do innych zestawów nagłośnieniowych.


Stosunkowa lekka, ale nadzwyczaj trwała obudowa z tworzywa MDF systemu audio Fenton SPB-28, a także górne uchwyty transportowe przystępne transportowanie zestawu, zmieści się on choćby w minimalnej walizce.Zawarty w pakiecie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H marki auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i umożliwia moderację poprzez 2 artystów.


Dwa dynamiczne mikrofony ręczne posiadają zasięg do 100 m.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane