Polska - Keyboardy i syntezatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - drumbrute impact automat perkusyjny marki Arturia

drumbrute impact automat perkusyjny marki Arturia

PL 1390.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3353437

Opis

QR CODE

Pełnowartościowy towar wraz z pełną gwarancją. Wyjęty z pudełka w celach testowych..Arturia podtrzymuje tegoroczną formę. Po nowościach takich jak MiniBrute 2, Creations Edition czy KeyLab Mk2, francuski firma przestawia nowy automat perkusyjny – DrumBrute Impact!


Jest to młodszy brat pierwotnego DrumBrute. Mniejszy pokaźniejsza moc – takie wartości niesie za sobą Impact. Posiada 10 instrumentów, wbudowany przester, 64-krokowy sekwencer oraz funkcje takie jak Randomness, Swing, Color czy FM Drum.


Nowy artykuł jest w pełni analogowy i brzmi szczególnie nowocześnie. Jego uniwersalność pod kątem połączeń daje pokaźne możliwości – indywidualne wyjścia dla stopy, werbla, hi hatów i FM drum zapewnią dużo godzin kreatywnej zabawy.


Drumbrute Impact Przygotuj się na spotkanie z innym wariantym syntezatora Brute. DrumBrute Impact to automat perkusyjny z charakterem, który uzależnia i daje natychmiastową satysfakcję z pracy dzięki swym wyjątkowym brzmieniom.


Dzięki parametrom kontroli, połączeniom i analogowej ścieżce sygnału jest gwarantem mocy i energii. Analogowy automat perkusyjny DrumBrute Impact proponuje 10 nowych, pełnych energii i punchu analogowych brzmień.


posiada także parametr kształtowania dźwięku "Color", który wzbogaca każdy instrument w oryginalny sposób. Mogą to być zmiany wartości harmonicznych, zniekształcenia, długości wybrzmiewania czy czasu obwiedni.


Sekcja "Color" pozwala jeszcze na tworzenie sekwencji zapamiętujących automatyzację parametrów na każdym kroku. Jeśli jednak chcesz zniekształcić perkusję jeszcze bardziej, użyj do tego wbudowanego zniekształcenia "Distortion".


DB Impact to automat perkusyjny dla muzyków i producentów pragnących surowej mocy i nadzwyczajnego brzmienia, które uzupełnia łagodniejsze barwy swego starszego brata: DrumBrute. Intuicyjny sekwencer DrumBrute Impact wbudowany sekwencer krokowy, który jest łatwy i instynktowny w użyciu.


Dzieli tę samą architekturę działania, co jego starszy brat DrumBrute. Twórz na nim kompleksowe polirytmiczne sekwencje oraz dudniące rytmy. Nagrywaj w stylu finger-drumming albo krokowo – wszystko to jest czystą przyjemnością.


Touch strip pozwoli Ci na tworzenie przejść w czasie rzeczywistym, opcja Random gwarantuje brak powtarzalności, a Swing sprawi, iż Twoje sekwencje będą pełne groove’u. Odejdź od ekranu, pożegnaj się z nurkowaniem w sub-menu i przywitaj się z workflow dającym radość z tworzenia.


Podłącz DB do innego sprzętu i twórz muzykę tak jak kiedyś. Szeroka liczba połączeń synchronizacji sprawia, że będziesz mógł scalić DB Impact prawie z każdym innym syntezatorem, sekwencerem lub po prostu instrumentem z implementacją MIDI/CV.


Zapisuj patterny i łącz je razem stwarzając dłuższe aranżacje. DrumBrute Impact to konkretne brzmienie, kreatywności, instynktowny workflow, a także wspaniałe możliwości w graniu live. Główne atrybuty: 10 analogowych instrumentów: stopa, dwa werble, wysokie i dolne tomy, cymbał, hi haty i instrument FM + cowbell, solidny sekwencer: 64 patterny, 64 kroki Polirytmia Looper Roller Songs: łączenie do 16 patternów Swing Randomness Distortion Synchronizacja ze wszystkim: MIDI, USB, sync Wejście słuchawkowe 3.5mm jack Metronom 4 jednostkowe wyjścia: Kick, Snare, Hi Hats, FM Drum Color: specjalny parametr zmieniający brzmienie każdego z instrumentów w inny sposób

muzyczny.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane