Polska - Keyboardy i syntezatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo czarny marki Schubert

etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo czarny marki Schubert

PL 399.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 18 odsłon ID #154895

Opis

QR CODE

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który umożliwia początkującym szybkie wprowadzenie do świata muzyki i - oferując mnóstwo różnych funkcji - towarzyszy im podczas dalszej dalszą kariery muzycznej.Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - wyśmienitych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych.


W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami kreujeją pole do popisu własnej kreatywności muzycznej. Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend oraz opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów - np.


sustain-vibratio.Wewnętrzna funkcja nagrywania zezwala na nagrywanie i odtwarzanie własnych kombinacji. Wbudowana funkcja uczenia proponuje początkującym prędkie i produktywne wejście w świat instrumentów klawiszowych.


Ta ergonomiczna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie.Krok po kroku do muzycznego sukcesu. Przydatną funkcję w trakcie szkicowania pomysłów piosenek lub ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która umożliwia nagrywanie do 180 głosów.


Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, taknawet dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji. Jest to idealne rozwiązanie w trakcie wspólnego grania z nauczycielem albo partnerem muzycznym.


przez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, proponując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, zapobiegając jednocześnie konfliktom z otoczeniem. Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można zastosować do tworzenia adekwatnej oprawy wokalnej.Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze standardowego gniazdka elektrycznego lub z ośmiu zwykłych baterii rodzaju D.


Tak wyposażony, może być również stosowany do celów mobilnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane