Polska - Keyboardy i syntezatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - SCHUBERT Etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo srebrny

SCHUBERT Etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo srebrny

PL 389.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #154935

Opis

QR CODE

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który pozwala na początkującym szybkie wprowadzenie do świata muzyki i - proponując sporo rozmaitych funkcji - towarzyszy im podczas dalszej dalszą kariery muzycznej.Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - wspaniałych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych.


W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami formujeją pole do popisu własnej kreatywności muzycznej. Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend oraz opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów - np.


sustain-vibratio.Wewnętrzna funkcja nagrywania umożliwia nagrywanie i odtwarzanie własnych kompozycji. Wbudowana funkcja uczenia proponuje początkującym szybkie i produktywne wejście w świat instrumentów klawiszowych.


Ta użyteczna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie.Krok po kroku do muzycznego sukcesu. Przydatną funkcję w trakcie szkicowania pomysłów piosenek albo ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która umożliwia nagrywanie do 180 głosów.


Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, takchoćby dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie w trakcie wspólnego grania z nauczycielem lub partnerem muzycznym.


poprzez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, oferując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, uniemożliwiając jednocześnie konfliktom z otoczeniem. Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można użyć do tworzenia stosownej oprawy wokalnej.Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze charakterystycznego gniazdka elektrycznego albo z ośmiu zwykłych baterii rodzaju D.


Tak wyposażony, może być także użytkowany do celów przenośnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane