Polska - Mikrofony - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Akg d-112 mkii mikrofon dynamiczny do stopy

Akg d-112 mkii mikrofon dynamiczny do stopy

PL 548.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #2698455

Opis

QR CODE

Nowy, jeszcze lepszy dynamiczny, kardioida, obfita membrana, standard do stopy, studio/scena, do 160dB SPL D112 MkII to mistrzowski mikrofon dynamiczny do stopy, zaopatrzony w nowe zintegrowane sprężyste mocowanie, zachowując wszystkie zalety, które posiadał jego poprzednik stając się branżowym standardem.


poprzez lata D112 zdobył zasłużoną reputację jednego z najlepszych mikrofonów do bębna w historii, dzięki swej wysokiej wytrzymałości na ciśnienie (SPL), potężne uderzenie w brzmieniu i i stanowczo konkretną obudowę.


D112 MkII może wytrzymać więcej niż 160 SPL dB bez zniekształceń. Jego pokaźna membrana ma szczególnie niską częstotliwość rezonansu, która zagwarantuje konkretną i produktywną odpowiedź poniżej 100 Hz. Jego pełne i potężne brzmenie w dole jest uzupełnione przez podbicie w wąskim paśmie częstotliwości 4 kHz, dzięki któremu przebija się choćby poprzez gęste miksy i dużą głośność na scenie.


Jednym z wielu powodów poprzez które artyści i inżynierowie dźwięku kochają D112 MkII to fakt, że nie wymaga uzupełniającego korektora dźwięku - starczy po prostu podnieść zamek. Dalej doskonaląc jego wydajność, D112 MkII ma zintegrowaną cewkę, która usuwa szum własny praktycznie do minimum.


Oprócz tego, iż jest to wyjątkowy mikrofon do stopy na scenie i w studiu, D112 MkII jest również doskonałym wyborem dla omikrofonowania kolumn basowych i puzonów. Wielkomembranowy mikrofon dynamiczny do instrumentów basowych niezwykle obszerny SPL muzyka na żywo rejestracja / nagrania w studiu Specyfikacja: Charakterystyka kierunkowa: kardioida Pasmo przenoszenia: 20 do 17 000 Hz Czułość: 1,8 mV/Pa Maks.


SPL przy 0,5% THD: ponad 160dB Impedancja / Impedancja wejścia: ==600 Ohm Złącze: 3 pinowy XLR Wykończenie: ciemne szaroniebieskie metaliczne emaliowane rozmiary: 150 x 70 x 115 mm Waga: 300 g

muzyczny.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane