Polska - Akcesoria spawalnicze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Stamos Welding Group Wózek spawalniczy - 3 szuflady - 75 kg SWG-WC-3D - 3 LATA GWARANCJI

Stamos Welding Group Wózek spawalniczy - 3 szuflady - 75 kg SWG-WC-3D - 3 LATA GWARANCJI

PL 929.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 7 odsłon ID #4723623

Opis

QR CODE

Wózek spawalniczy - 3 szuflady - 75 kg solidny wózek spawalniczy marki Stamos Welding Group to urządzenie zaprojektowane do stosowania w wielu branżach związanych ze spawalnictwem. Profesjonalna kompozycja wytwarzana została do transportu spawarek, przecinarek plazmowych, zgrzewarek kondensatorowych i innych tego typu urządzeń.


Model SWG-WC-3D gwarantuje użytkownikowi prędkie i bezpieczne przewiezienie urządzeń.Wózek do spawarki – charakterystyka mocna kompozycja z pomalowanej na czarno, wytrzymałej stali posiada nośność całkowitą do 75 kg, co sprawia, iż wózek spawalniczy nadaje się choćby do ciężkich spawarek rodzaju MIG/MAG i TIG.


Z tyłu znajduje się uzupełniające miejsce dedykowane na butlę z gazem, którą łatwo unieruchomić przy pomocy 2 solidnych łańcuchów.Ergonomię wykorzystywania zagwarantuje wózkowi przemyślany projekt. Sprzęt dysponuje 3 pojemnymi szufladami (39 x 20 cm).


komfortowo w nich przechowywać akcesoria, części eksploatacyjne i rozmaite narzędzia. Do tego celu nadaje się także górna półka o rozmiarach 45 x 30 cm. Po bokach znajdują się z kolei funkcjonalne wieszaki na przewody spawalnicze.duża mobilność to zasługa kółek.


większe z tyłu mają średnicę 150 mm, natomiast mniejsze z przodu, obrotowe – 64 mm. Dzięki nim model SWG-WC-3D uzyskał zwrotność i łatwość manewrowania choćby z pokaźniejszym obciążeniem.Wózek spawalniczy od Stamos Welding Group stanowi profesjonalny sprzęt do transportu sprzętów spawalniczych.


Półki i 3 szuflady na akcesoria zezwalają na uporządkowanie stanowiska pracy spawacza. Mobilna budowa modelu SWG-WC-3D jest szczególnie trwała. Dzięki załączonej instrukcji i częściom montażowym złożenie wózka po otrzymaniu przesyłki przebiega momentalnie i wydajnie.


użyteczność – spora nośność do 75 kg Wygoda – 3 szuflady, 2 półki i miejsce na butlę Mobilność – 4 obfite kółka (2 skrętne) wytrzymałość – mocna budowa ze stali Pewność – niemiecki projekt Stamos Welding Group 3 pokaźne szuflady i 2 półki na akcesoria obszerne koła to mobilność proste manewrowanie Łańcuchy i podstawka na butlę z gazem Nośność 75 kg pozwala przewieźć dużo sprzętu nieprzeciętny do przechowywania maszyn i części eksploatacyjnych

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane