Polska - Akcesoria spawalnicze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - wózek spawalniczy - 3 półki - prosty - 75 kg swg-wc-1 - 3 lata gwarancji marki Stamos welding group

wózek spawalniczy - 3 półki - prosty - 75 kg swg-wc-1 - 3 lata gwarancji marki Stamos welding group

PL 559.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 21 odsłon ID #4723641

Opis

QR CODE

Wózek spawalniczy - 3 półki - 75 kg potężny wózek spawalniczy marki Stamos Welding Group to urządzenie zaprojektowane do użytkowania w wielu branżach związanych ze spawalnictwem. Profesjonalna budowa stworzona została do transportu spawarek, przecinarek plazmowych, zgrzewarek kondensatorowych i innych tego typu maszyn.


Model SWG-WC-1 gwarantuje użytkownikowi prędkie i bezpieczne przewiezienie sprzętów.Wózek do spawarki – charakterystyka mocna konstrukcja z pomalowanej na czarno, wytrzymałej stali posiada nośność całkowitą do 75 kg, co sprawia, iż wózek spawalniczy nadaje się nawet do ciężkich spawarek rodzaju MIG/MAG i TIG.


Z tyłu znajduje się miejsce na butlę z gazem, którą łatwo unieruchomić za pomocą potężnego łańcucha.Ergonomię wykorzystywania zapewnia wózkowi przemyślany projekt. Sprzęt dysponuje 3 półkami. Komfortowo na nich przechowywać nie tylko spawarkę, ale także akcesoria, części eksploatacyjne oraz przeróżne narzędzia.


Po bokach znajdują się z kolei poręczne wieszaki na przewody spawalnicze.obszerna mobilność to zasługa kółek. Większe z tyłu posiadają średnicę 150 mm, natomiast mniejsze z przodu, obrotowe – 64 mm. Dzięki nim, a także komfortowej rączce, model SWG-WC-1 uzyskał zwrotność i łatwość manewrowania choćby z obszerniejszym obciążeniem.Wózek spawalniczy od Stamos Welding Group stanowi mistrzowski sprzęt do transportu sprzętów spawalniczych.


Półki na sprzęt i akcesoria pozwalają uporządkować stanowisko pracy spawacza. Mobilna budowa modelu SWG-WC-1 jest niezwykle trwała. Dzięki załączonej instrukcji i częściom montażowym złożenie wózka po otrzymaniu przesyłki przebiega ekspresowo i efektywnie.


praktyczność – znaczna nośność do 75 kg Wygoda – 3 półki i miejsce na butlę Mobilność – 4 wielkie kółka (2 skrętne) odporność – konkretna konstrukcja ze stali Pewność – niemiecki projekt Stamos Welding Group 3 półki zapewniają dużo miejsca na sprzęt i akcesoria duże koła to mobilność nieskomplikowane manewrowanie Łańcuch i podstawka na butlę z gazem Nośność 75 kg pozwala przewieźć sporo sprzętu rewelacyjny do przechowywania urządzeń i części eksploatacyjnych

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane