Polska - Pozostałe akcesoria do narzędzi - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Mobilny panel narzędziowy, dwustronny, 2060x1830 mm marki Aj produkty

Mobilny panel narzędziowy, dwustronny, 2060x1830 mm marki Aj produkty

PL 3295.17 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 14 odsłon ID #4720362

Opis

QR CODE
Dwustronny przenośny panel narzędziowy o wytrzymałej konstrukcji. Posiada uchwyt i 4 koła skrętne, w tym 2 z hamulcami. Haczyki i uchwyty sprzedawane oddzielnie. Zaprowadź porządek wśród narzędzi i niewielkich części dzięki naszemu ergonomicznemu panelowi mobilnemu! Panel zapewnia perfekcyjny przegląd narzędzi i pomoże z łatwością odnaleźć to, czego obecnie Ci trzeba. Panel jest bardzo praktyczny i można na nim zawiesza mnóstwo rozmaitych haczyków i uchwytów na narzędzia. Pomoże stworzyć zorganizowane rozwiązanie ściśle dopasowane do potrzeb. Powierzchnia panelu ma perforację, która ułatwia zawieszanie i przemieszczanie haczyków.
Panel stanowczo wytrzymałą konstrukcję. Posiada cztery koła skrętne, które ułatwiają przemieszczanie, gdy zajdzie potrzeba. Dwa koła wyekwipowano w hamulce, co sprawia, że można unieruchomić panel w żądanym miejscu. Użyteczne uchwyty ułatwiają manewrowanie. Dwustronna budowa panelu zapewnia dużo miejsca na narzędzia. Jednocześnie nasz panel oszczędza miejsce - można go prosto odsunąć i ustawić przy ścianie, gdy nie jest wykorzystywany.
AJ Produkty
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane