Polska - Pozostałe akcesoria do narzędzi - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Smar do łańcucha z woskiem PEDRO'S - ICE WAX 120ml, 470

Smar do łańcucha z woskiem PEDRO'S - ICE WAX 120ml, 470

PL 35.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 9 odsłon ID #4719801

Opis

QR CODE

Smar do łańcucha z woskiem - PEDRO'S Ice Wax w najnowszej formule 2.0 - to nad wyraz wszechstronny smar do łańcucha na suche i zmienne warunki atmosferyczne. Innowacyjna formuła oparta na składniku podobnym do wosku pszczelego formuje trwałą powłokę, która hamuje rozwój rdzy i korozji, a także wypiera z łańcucha brud w trakcie jazdy. Wspaniały smar na suche maratony z przelotnym deszczem.

Podobna formuła smaru do wykorzystywanych w nowych, fabrycznie nasmarowanych łańcuchach.

objętość: 120ml

SPOSÓB użycia: Odtłuścić, a także wysuszyć łańcuch. Energicznie potrząsnąć butelką, aby aktywować formułę. Nanieść smar na ogniwa łańcucha - nakładając minimum 2 warstwy (2 pełne obroty łańcucha). Po aplikacji wetrzeć smar palcami w ogniwa łańcucha - delikatnie obracając łańcuch korbą. Wytrzeć starannie nadmiar smaru szmatką bezpośrednio po aplikacji -, a także powtórnie wytrzeć łańcuch bezpośrednio przed jazdą. Nie dopuścić do kontaktu z elementami układu hamulcowego.

użyć najwcześniej 3-4 godziny przed planowaną jazdą.
UWAGI: Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
primal.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane