
Kosiarka akumulatorowa 20V LM2-33P.1 STERWINS z baterią 5 Ah w zestawie, przeznaczona jest do koszenia powierzchni do 200 m2. Zaletą urządzenia jest wyprofilowany przód, co nietrudny dostęp w wąskich przestrzeniach oraz przy przeszkodach.
dodatkowo kosiarka ma grzebienie boczne, które starannie koszą wzdłuż krawędzi chodnika, przy elewacji i wszelkiego rodzaju podmurówkach. Rączka posiada regulację wysokości na 2 pozycjach, a naturalna pozycja dłoni na piankowym uchwycie zapewnia stosowny komfort używania.
Kosiarkę wyekwipowano w kosz na trawę o pojemności 30 l z kontrolką napełnienia kosza, która sygnalizuje potrzebę jego opróżnienia. Silnik indukcyjny znamionuje się długą żywotnością i gwarantuje skuteczną pracę kosiarki.
Urządzenie zasilane jest akumulatorami LEXMAN, które pasują do innych narzędzi z linii STERWINS UP DEXTER, dzięki temu w razie potrzeby rozbudujesz warsztat o kolejne urządzenia tych marek.