Polska - Kosiarki elektryczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zucchetti Ambrogio L35 Deluxe

Zucchetti Ambrogio L35 Deluxe

PL 9599.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #4717270

Opis

QR CODE

progresywny i kompaktowy Ambrogio L35 DELUXE charakteryzuje się wysokim poziomem innowacyjności. Bezszczotkowy silnik, nowoczesne systemy tnące i świeże elastyczne kółko z gumy pozwalają robotowi kosić i utrzymywać złożone powierzchnie do 1800 m2 w realnie najkrótszym czasie.postępowy Ambrogio L35 DELUXE to progresywny robot koszący o kompaktowym kształcie, dzięki któremu szczególnie zwinnie porusza się po niełatwych ogrodach o niestandardowym układzie z wąskimi i ciasnymi przejazdami.


Bezszczotkowe silniki i progresywny system cięcia pozwalają robotowi pokonywać nierówne obszary. Może pracować w ogrodach o powierzchni nieprzekraczającej 1800 m2 i nachyleniu terenu do 45%. Cykliczna praca i szybkie, a także precyzyjne koszenie sprawiają, że trawnik wygląda zawsze na wyjątkowo zadbany.


Zdalna aplikacja Ambrogio pozwala zarządzać robotem i aktualizować go.wydajny Ambrogio L35 DELUXE zaopatrzony jest w dwa wydajne akumulatory litowo-jonowe o objętości 2,5 Ah każdy, pozwalające na pracę poprzez 150 minut.Nóż koszący jest w profilu czteroramiennej gwiazdy o szerokości 25 cm.


możliwe jest ustawienie wysokości koszenia w zakresie od 25 mm do 60 mm. Opcjonalnie robot może być wyekwipowany w bezpieczny nóż opatentowany poprzez ZCS, który kosi tylko trawę. Programowany i zdalnie sterowany Ambrogio L35 DELUXE może być obsługiwany i programowany za pomocą panelu na robocie, albo zdalnie przy pomocy aplikacji Ambrogio Remote.


Aplikacja łączy się z robotem przez Bluetooth. Bezpieczeństwo Ambrogio L35 DELUXE wyposażono w mnóstwo czujników odpowiedzialnych za jego pracę i bezpieczeństwo. Czujniki zderzeniowe dbają o to aby robot nie uderzał w przeszkody.


czujka deszczu zawiadamia robota gdy zaczyna padać i automatycznie kieruje go do stacji ładującej. Sensor deszczu może zostać wyłączony, należy pamiętać jednak, iż trawa nie powinna być koszona podczas opadów.


Za bezpieczeństwo użytkowników odpowiadają czujniki podniesienia, które zatrzymują noże w momencie, gdy kosiarka jest unoszona. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kod PIN, zabezpieczający żeby robot nie został przypadkowo uruchomiony przez dzieci.


Kod PIN jest też zabezpieczeniem przed złodziejami. Wydajniejsze przemieszczanie Ambrogio L35 DELUXE został wyposażony w w całości świeże elastyczne, gumowe koła, dzięki którym jeszcze efektywniej porusza się po zróżnicowanych rodzajach podłoża....

Media Expert
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane