Polska - Kosiarki elektryczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zucchetti Ambrogio L35B

Zucchetti Ambrogio L35B

PL 8299.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 8 odsłon ID #4717316

Opis

QR CODE

Ambrogio L35 Basic to innowacyjny robot koszący o kompaktowym kształcie, dzięki któremu szczególnie zwinnie porusza się po niełatwych ogrodach o niestandardowym układzie z wąskimi i ciasnymi przejazdami.


Bezszczotkowe silniki i innowacyjny system cięcia pozwalają robotowi pokonywać nierówne obszary. Może pracować w ogrodach o powierzchni nieprzekraczającej 1200 m2 i nachyleniu terenu do 45%. Cykliczna praca i prędkie i skrupulatne koszenie powodują, że trawnik wygląda za każdym razem na wyjątkowo zadbany.


Zdalna aplikacja Ambrogio pozwala zarządzać robotem i aktualizować go.sprawny akumulatorAmbrogio L35 Basic wyposażony jest w dwa wydajne akumulatory litowo-jonowe o pojemności 2,5 Ah każdy, pozwalające na pracę przez 150 minut.


Nóż koszący jest w kształcie czteroramiennej gwiazdy o szerokości 25 cm. Realne jest ustawienie wysokości koszenia w zakresie od 25 mm do 60 mm. Opcjonalnie robot może być zaopatrzony w bezpieczny nóż opatentowany poprzez ZCS, który kosi tylko trawę.czujnik zderzeniowyAmbrogio L35 Basic wyekwipowano w niemało czujników odpowiedzialnych za jego pracę oraz bezpieczeństwo.


Czujniki zderzeniowe dbają o to by robot nie uderzał w przeszkody. Czujnik deszczu powiadamia robota gdy początkuje padać i samoczynnie kieruje go do stacji ładującej. Sensor deszczu może zostać wyłączony, należy pamiętać jednak, że trawa nie powinna być koszona podczas opadów.


Za bezpieczeństwo użytkowników odpowiadają czujniki podniesienia, które zatrzymują noże w chwili, gdy kosiarka jest unoszona. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kod PIN, zabezpieczający aby robot nie został przypadkowo uruchomiony przez dzieci.


Kod PIN jest także zabezpieczeniem przed złodziejami....

Media Expert
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane