Polska - Noże - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - maszyna do cięcia styropianu - 1300/330 mm - 200 w - dwa wsporniki gazelle 7 - 3 lata gwarancji mark

maszyna do cięcia styropianu - 1300/330 mm - 200 w - dwa wsporniki gazelle 7 - 3 lata gwarancji mark

PL 2029.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 20 odsłon ID #4722371

Opis

QR CODE

Maszyna do cięcia styropianu Pro Bauteam Wysokiej jakości maszyna do cięcia styropianu producenta Pro Bauteam pozwoli błyskawicznie i starannie ukształtować płyty ze styropianu i styroduru i sztywną piankę polistyrenową.


Dzięki swojej produktywności model GAZELLE 7 wyśmienicie nadaje się do profesjonalnego użytku poprzez marki zajmujące się dociepleniami budynków czy pracami remontowymi.Gilotyna do styropianu GAZELLE 7 – opis Wysoką sprawność urządzenie zawdzięcza mocy 200 W.


Dzięki niej drut oporowy bardzo błyskawicznie osiąga wysoką temperaturę. Nad bezpieczeństwem podczas użytkowania czuwa bezpiecznik termiczny. Na dodatek gilotyna do styropianu eksponuje się stopniem ochrony IP68.precyzyjna obróbka to zasługa m.in.


skali służącej do kontrolowania całego i prowadnic z łożyskami. Ponadto ustawisz również kąt łuku (0-85°), a także głębokość cięcia do 330 mm. Model GAZELLE 7 jest dostosowany do płyt o długości 1300 mm.Uniwersalne użycie wynika z możliwości wykorzystania maszyny do cięcia styropianu w zróżnicowanych miejscach.


Stelaż zaopatrzono w podporę, więc ustawisz go tam, gdzie będzie najszczególniej potrzebny. W dodatku po obu stronach umieszczono wsporniki na znaczne płyty. W paczce odszukasz również 5 drutów oporowych ze stopu niklu, miedzi i chromu.Sięgnij po maszynę do cięcia styropianu Pro Bauteam i przyspiesz ocieplanie budynków.


Wysoka jakość wykonania, precyzyjna obróbka, a także łatwość obsługi powodują, iż model GAZELLE 7 to genialny dodatek do każdego warsztatu i placu budowy. Złóż zamówienie już dziś! Wszechstronność – możliwość zastosowania stelaża z podporą i wspornikami po prawej i lewej stronie pokaźny zasięg – do płyt o maksymalnej długości 1300 mm poręczność – głębokość cięcia do 330 mm wydajność – moc 200 W Akcesoria – w pakiecie 5 drutów oporowych z wysokiej jakości stopu niklu, miedzi i chromu

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane