Polska - Ręczne przecinarki do glazury - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Norton clipper holandia Norton clipper tt180 bm piła pilarka przecinarka do ceramiki glazury płytek

Norton clipper holandia Norton clipper tt180 bm piła pilarka przecinarka do ceramiki glazury płytek

PL 733.95 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 22 odsłon ID #4723019

Opis

QR CODE
Przecinarka Stolikowa do Płytek Norton Clipper TT180 BM

Przecinarka Stolikowa do Płytek Norton Clipper TT180 BM to narzędzie, które zostało zaprojektowane dla maksymalnej wygody użytkownika. Dzięki swym niewielkim rozmiarom i wadze i funkcjonalnej, plastikowej walizce, Norton Clipper TT180 BM jest nietrudna w transporcie i przechowywaniu. Na dodatek, towar ten znamionuje prostota obsługi, a także konserwacji. Przecinarka Stolikowa do Płytek Norton Clipper TT180 BM z tarczą 180 mm Classic Ceram świetnie pasuje do:

  • obróbki glazury,
  • cięcia ukośnego w zakresie 0-45 stopni.

Norton Clipper TT180 BM zapewnia wysoki komfort pracy każdemu użytkownikowi. Wśród udogodnień tego modelu można wymienić między innymi: odłączaną, plastikową miskę d, wody i stół wychylny. Przecinarka ta stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na prędkiej, sprawnej, bezpiecznej oraz komfortowej pracy. Podobnie jak pozostałe urządzenia dostępne w naszej ofercie, Norton Clipper TT180 BM, spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

informacje technologicznE
KORZYŚCI -Urządzenie jest zabezpieczone w trakcie transportu i przechowywania. -Łatwe czyszczenie i napełnianie wodą. -idealne urządzenie do cięcia ukośnego w zakresie od 0° do 45°. -Łatwość przenoszenia i obsługi.

cechy -Dostarczane w wytrzymałej, plastikowej walizce. -Odłączana plastikowa miska do wody. -Stół wychylny. -nieduża waga.

SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia
0 votes
SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia
SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia Ostatnia aktualizacja 2+ lat zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane