Polska - Ręczne przecinarki do glazury - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Piła pilarka przecinarka do ceramiki glazury płytek budowlana ded7824 ewimax marki Dedra

Piła pilarka przecinarka do ceramiki glazury płytek budowlana ded7824 ewimax marki Dedra

PL 2993.55 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 23 odsłon ID #4723011

Opis

QR CODE

Przecinarka do glazury producenta Dedra asygnowana do cięcia wszelkiego rodzaju płytek okładzinowych, podłogowych i ściennych. To nie wszystko, możemy używać urządzenia do działań w cegle, cegle klinkierowej, kamieniu i wszystkich materiałach ceramicznych, posiadających rozmiary z zakresu użytkowego.


Moc znamionowa silnika jednofazowego, indukcyjnego wynosi aż 1100 W, co zapewnia działanie bez nadmiernego obciążenia dla urządzenia. Pozwala na system obróbki na mokro z wykorzystaniem wody, czynnika przeciwpyłowego, chłodzącego.


Wodę podajemy bezpośrednio na tarczę diamentową, przy pomocy pompki. Dzięki czemu rozwiązaniu bezapelacyjnie ograniczymy rozprzestrzenianie się pyłu i urobku. Przecinarką można ciąć, cięcia poprzeczne, cięcia wzdłużne pasków, ukosowanie krawędzi, cięcia wzdłuż przekątnej.


Warto także wspomnieć o szybkości obrotowej piły tarczowej równej 2950 obrotów na minutę. Wraz z urządzeniem, w wyposażeniu podstawowym wyszukamy stół roboczy, a także tarczę do ceramiki....

SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia
0 votes
SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia
SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia Ostatnia aktualizacja 2+ lat zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane