Polska - Wkrętaki i śrubokręty - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Park tool Śrubokręt sd-2 krzyżakowy 1/4"

Park tool Śrubokręt sd-2 krzyżakowy 1/4"

PL 22.50 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 7 odsłon ID #4715537

Opis

QR CODE

Śrubokręt Park Tool SD-2 krzyżakowy 1/4"

profesjonalny śrubokręt stworzony z utwardzanej stali chromowo-wanadowej.

Gruba, gumowa rękojeść o profilowanym kształcie zapobiega niepożądane wyślizgiwanie się z ręki.

Sklepienie zaznaczone znakiem "X" usprawniające odnalezienie śrubokrętu właściwego krzyżakowego wśród innych narzędzi.

na dodatek czarna guma z niebieskim napisem "Park Tool" dedykowana jest dla śrubokrętów krzyżakowych, a dla śrubokrętów płaskich - dokładnie odwrotnie.

przystępne w czterech rozmiarach, w tym dwa wymiary płaskie, i dwa rozmiary krzyżakowe.

marka: Park Tool

Model: SD-2

wymiar: 1/4"

typ: krzyżak

Waga: 86 g

marka Park Tool powstała w roku 1963 w ST. Paul w Stanach Zjednoczonych po tym jak dwoje zdolnych mechaników rowerowych skonstruowało pierwszy profesjonalny stojak rowerowy PRS-1. Był to na tyle wyjątkowy i poręczny przyrząd, że został opatentowany, a firmą, a także jej produktami zainteresowało się sporo serwisów rowerowych. Obecnie Park Tool jest największym na świecie producentów narzędzi i przyrządów służących do serwisowania rowerów. W ofercie znajduje się ponad 300 produktów, które są przystępne w ponad 60 krajach. Marka stale inwestuje w prace rozwojowe i innowacyjny samoczynny park maszynowy. Mimo to pewne prace realizowane są nadal ręcznie w celu zagwarantowania skrupulatnego wykończenia i zachowania najwyższej jakości produktów. Park Tool podąża za zmianami dokonującymi się w budowach rowerów modernizując i projektując świeże zastrzeżone narzędzie wysoko oceniane prze fachowych mechaników jak i hobbystów.

ROWEREK.PL
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane