Polska - Wkrętaki i śrubokręty - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zawieszka na śrubokręty do wózków WWT i szaf warsztatowych, SD1/S1 185S

Zawieszka na śrubokręty do wózków WWT i szaf warsztatowych, SD1/S1 185S

PL 17.22 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #4715526

Opis

QR CODE

Zawieszka na śrubokręty z mebleteo.pl może być zamocowana na tablicy narzędziowej oraz na wszelkich szafkach, które mają trafnie produkowaną perforację. Oprócz haczyków, na których jest zaczepiana, wyekwipowana jest w śrubkę, która w dodatku ją stabilizuje. Dwa paski z wgłębieniami powodują, że śrubokręty umieszczane na zawieszce są zrównoważone i pozostają na swoim miejscu. Zmieniając aranżację lub wyposażenie warsztatu, akcesoria łatwo odkręca się i umieszcza w innym miejscu.

Tego typu dopełniające wyposażenie sprawdza się w profesjonalnym warsztacie oraz w miejscu, w którym właściciel lubi amatorsko pomajsterkować. Podczas realizowania pracy nic przecież nie irytuje tak bardzo, niżeli ciągłe szukanie niezbędnych narzędzi. Z taką zawieszką śrubokręty za każdym razem są pod ręką. Poza tym łatwiej jest ocenić, który rozmiar narzędzia jest obecnie konieczny, w sytuacji, gdy znajdują one w skrzynce.

Producentem produktu jest polska firma Malow, która niebanalną ofertę mebli, stołów i wózków warsztatowych.

mebleteo.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane