
amiplay Basic Legowisko owalne XXL 86 x 76 x 17,5 cm grafitowe dla psa
Przeznaczenie Legowiska owalnego XXL dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras wielkich. Produkowane z wysokiej jakości tworzyw, trwałe, wytrzymałe na odgniecenia.
Charakterystyka Legowiska owalnego XXL dla psa
Specyfikacja produktu:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
seria: Basic
rozmiar: XXL
Długość zewnętrzna: 86 cm
Długość poduchy: 78 cm
Szerokość zewnętrzna: 76 cm
Szerokość poduchy: 68 cm
Wysokość: 17,5 cm
Przeznaczenie: duży pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: grafitowy
Legowisko owalne Basic doskonale stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz klasyczny wygląd powoduje, iż będzie świetnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie znakomitą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wykonane jest z trwałej dzianiny poliestrowej odpornej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, odpornego na odkształcenia, dzięki czemu będzie służyło psu poprzez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest przystępne.
Legowisko znamionuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki temu będzie znakomitym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając trafny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.
kolekcja amiplay Basic znamionuje się niezwykle bogatą ofertą różnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i dostatek. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala wytwarzać tradycyjne komplety. W dodatku, dzięki jakości towaru, można się nim cieszyć przez długi czas.
Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i prawidłowo z niego korzystać a dodatkowo da mu to poczucie bezpieczeństwa.
atuty Legowiska owalnego Basic:
dzianina wytrzymała na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
oporne na odkształcenia;
wyciągana poducha;
konwencjonalny wygląd;
wykonane z wysokiej jakości tworzyw;
wyprodukowane w Polsce.
artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.