Polska - Lodówki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Amica FC3616.3

Amica FC3616.3

PL 1999.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #3567120

Opis

QR CODE

Klasa energetyczna A+
progresywny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A+ umożliwia oszczędność energii elektrycznej do 20% i widocznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki czemu możesz zyskać 55 000 koktajli za darmo*
* przygotowanych blenderem ręcznym Amica

Sterowanie Sensorowe
To prawdziwe centrum zarządzania lodówką. Pozwala na niezależne nastawianie temperatury w chłodziarce i zamrażarce. Umożliwia korzystanie z szeregu poręcznych funkcji, takich jak: Superchłodzenie, Wakacje, Party, Superzamrażanie, Blokada rodzicielska. A dopełniające alarmy: otwartych drzwi i podniesionej temperatury całkowitą ochronę dla przechowywanych artykułów spożywczych.

Pojemnik Fresh Zone
Temperatura w pojemniku Fresh Zone wynosi od 0⁰C do 3⁰C i jest niższa od temperatury w chłodziarce, poprzez co przechowywana tam żywność dłużej zachowuje smak, zapach i wszystkie wartości odżywcze. Pojemnik Fresh Zone zamocowany jest na prowadnicach ułatwiających jego wysuwanie.

Pojemnik Vit Control
To strefa z regulacją wilgotności powietrza. Pojemnik asygnowany do przechowywania nietrwałych towarów, takich jak mięso, ryby, sery i wędliny. Potrawy dłużej zachowują świeżość, odcień oraz zapach.

Funkcja Super chłodzenie
Przygotowuje lodówkę na przyjęcie większej ilości artykułów, zwłaszcza w okresie letnim lub w perspektywie pokaźniejszych zakupów. Produkty, szybciej schłodzone, dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze.

Funkcja Wakacje
pozostała wytwarzana po to,ograniczyć zużycie energii elektrycznej i uchronić nas przed przykrym aromatem, który nieraz powstaje, gdy urządzenie jest wyłączone poprzez dłuższy okres. Po włączeniu funkcji temperatura we wnętrzu komory chłodziarki wynosi około 12°C. Doskonała funkcja podczas naszej dłuższej nieobecności w domu.

Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 4+1 szt.
Wstawienie dużego garnka z zupą nie będzie stanowić problemu. Lodówki Amica są nie tylko pojemne,wyjątkowo wytrzymałe. Półki w lodówce są stworzone ze szkła hartowanego.

Półka na butelki
Półka na butelki to doskonałe miejsce na schłodzenie ulubionego wina lub napoju. Dzięki swoim drobnym rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca, za to w upalne dni docenisz jej przydatność, sięgając po butelkę chłodnego napoju.

Balkoniki w chłodziarce: 5 szt.
Możliwość ich regulacji gwarantuje funkcjonalność i komfort wykorzystywania.

Alarm niedomkniętych drzwi
Sygnał świetlny i dźwiękowy uruchamia się automatycznie wtedy, gdy drzwi chłodziarki otwarte są dłużej niż 30 sekund.

Alarm podwyższonej temperatury
Włączy sie samoczynnie gdy temperatura w komorze chłodziarki spadnie poniżej -1°C lub temperatura w komorze zamrażarki wzrośnie do ponad -13°C. Alarm ten ma postać świetlną i dźwiękową, sygnalizowaną na wyświetlaczu.

Uniwersalne drzwi L/P
Drzwi można zamontować dowolnie – po prawej lub lewej stronie lodówki. Kompozycja drzwi zezwala na ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym.

samoczynne odszranianie chłodziarki
Wygoda i oszczędność energii dzięki systemowi automatycznego odszraniania chłodziarki. Można zapomnieć o opróżnianiu chłodziarki z całej zawartości.

Wieko uchylne balkonika górnego
Specjalnie zaprojektowany zamykany balkonik, który znajduje się na drzwiach lodówek to wyśmienite miejsce na przechowywanie niepokaźnych produktów takich jak na przykład jogurty, tłuszcze czy także nabiał.

Podstawka na jajka
komfortowy i użyteczny sposób na przechowywanie jaj.

Nieprzypisane

Poziom hałasu

40 dB

Budowa

jednodrzwiowa

Kolor

inox

Sterowanie

dotykowe

rodzaj

Wolnostojąca

Klasa energetyczna

A+

ilość agregatów

1

technologia

No frost

ekran LCD

Tak

Funkcje

Holiday , Otwarte drzwi , SuperCool

Rozmrażanie chłodziarki

samoczynne

wyświetlacz / Panel

Tak

Fizyczne

Głębokość

66.2 cm

Szerokość

59.5 cm

Wysokość

185.5 cm

Waga

69.81 kg

objętość chłodziarki

360 l

Pozostałe

Gwarancja

24

Neonet.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane