Polska - Płyty indukcyjne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Amica PI6140PWTU

Amica PI6140PWTU

PL 1399.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #3567450

Opis

QR CODE

Płyta Indukcyjna PI6140PWTU

Zabudowa na równo z blatem
Koniec z brudem w szczelinach pomiędzy płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, żeby można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Od dzisiaj praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!

Booster
Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja Booster, która powiększa moc grzania i umożliwia szybsze przygotowanie potraw. Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Ekspresowo i zdrowo!

PowerBooster
Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która rozszerza moc grzania i zezwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę zagotujesz w zaledwie 4 minuty! Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!

Child Lock
w trakcie wykonywania różnych czynności w kuchni, prosto o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Wyjątkowo jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyekwipowane zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz całkowitą kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

ProBaby System
Koniec z obawami, iż Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę albo zmieni jej ustawienia. Takie ryzyko polikwidujesz, włączając blokadę panelu sterowania. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort pracy w kuchni.

HeatControl
Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 C, na panelu sterowania wyświetlana jest duża litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 C do 60 C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Powiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

Timer
Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole cieplne, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer wykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj całkowitą kontrolę nad czasem!

Podtrzymywanie ciepła
z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypalić podgrzewaną potrawę z powodu zbyt wysokiej mocy grzania. Właśnie po to, aby uniknąć takich sytuacji, w płytach indukcyjnych Amica zaimplementowano funkcję Podtrzymywanie ciepła. Starczy wybrać tę funkcję, a temperatura na wybranym polu grzewczym ustawiona zostanie na 65 C. Taka temperatura jest nieprzeciętna do np. Serwowania zup. Dzięki tej funkcji potrawa będzie zawsze gotowa do podania!

prędki nagrzew
Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania często trzeba rozgrzać patelnię albo garnek. W płytach indukcyjnych Amica zastosowaliśmy funkcję szybki nagrzew, która w niedługim czasie automatycznie rozgrzeje naczynie, a następnie dopasuje moc grzania do ustawionego przez Ciebie poziomu.

Rozpoznawanie występowaniu i wielkości garnka
Inteligentna płyta? Właśnie tak! Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dopasuje powierzchnię grzania do jego wymiarów. Dzięki czemu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co niezwykle ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować ilość zużytej energii.

PowerChoice
Nie jesteś pewien jaką instalację masz w domu? Funkcja PowerChoice umożliwia przypasowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, zarówno jednofazowej jak i trójfazowej. Przystępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możesz gotować na wszystkich polach równocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem.

Minutnik
Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole cieplne, emitując przy tym specyficzny dźwięk. Timer zastosować możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj całkowitą kontrolę nad czasem!

Sterowanie sensorowe
To same zalety. Sterowanie sensorowe da Ci prędki dostęp do wielu innowacyjnych funkcji, w tym dokładnego ustawienia mocy grzania, czasowego sterowania procesem gotowania czy włączania i wyłączania blokady panelu. Dzięki niemu, ze względu na brak składników wystających ponad powierzchnię płyty, łatwo i błyskawicznie ją wyczyścisz, unikając czasochłonnego i niewygodnego szorowania.

towar
firma
Kod producenta
23548
EAN
5906006235482
informacje podstawowe Fizyczne Płyta techniczne
Dotykowe
Przed dziećmi
Brak informacji
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta Door to Door
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe801 801 800672 546 500Połączenia z telefonów komórkowychPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Neonet.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane