Polska - Płyty indukcyjne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Electrolux EIS6134

Electrolux EIS6134

PL 2259.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 8 odsłon ID #3567457

Opis

QR CODE

SenseFry H2H Najpłytsza płyta PowerBoost Płyta indukcyjna Slim-Fit SenseFry EIS6134 Bezramkowa płyta o szerokości 60 cm z funkcją SenseFry® kontroluje temperaturę całej powierzchni grzewczej, zapewniając równomierne efekty gotowania.


Dotykowy panel sterujący zezwala na precyzyjne określenie mocy grzania, a dzięki trybowi prędkiego podgrzewania, płyta jest gotowa do pracy w kilka chwil. POZNAJ NASZE PŁYTY INDUKCYJNE Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna.


Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną albo gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.


Hob2hood przy pomocy wiązki podczerwieni płyta automatycznie włącza okap kuchenny i dopasowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania. Pola Infinite™ Do dyspozycji dajemy Ci znaczne i rozciągliwe pola grzewcze, które samoczynnie dostosują się do wymiaru i kształtu Twoich naczyń.


Wszystkie garnki w użyciu! Proste i prędkie montowanie z OptiFix™ Dzięki systemowi OptiFix™ po prostu wsuwasz płytę w wycięty otwór. Bez specjalnej przegrody w meblu. Bez otworów wentylacyjnych na froncie.


Funkcja Bridge za pomocą przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak by działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy. Usprawnia gotowanie w sporych albo wydłużonych naczyniach DirectAccess bezzwłoczne i proste sterowanie mocą płyty.


Regulacja mocy jeszcze nigdy nie była tak szybka i intuicyjna. H zalety INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o dużo łatwiejsza w czyszczeniu. SzybkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci błyskawicznie przygotować potrawy.


PRECYZJA dokładnie regulujesz moc. Reakcja płyty jest natychmiastowa. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym. SkutecznOŚĆ Indukcja jest bardziej energooszczędna. Funkcja Hob2Hood Płyta włącza okap i steruje nim samoczynnie wzależności od intensywności gotowania za pomocą wiązki podczerwieni, by utrzymać kuchnię wolną od pary wodnej i oparów.


Funkcja Bridge przy pomocy przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak żeby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy. Ułatwia gotowanie w wielkich lub wydłużonych naczyniach.


PowerBoost Funkcja PowerBoost zagwarantuje maksymalną moc dla szybszego gotowania. Timer Funkcja odliczania czasu, dzięki czemu po upłynięciu ustawionego czasu płyta autmatycznie się wyłączy. Funkcja Pauza Pozwala skrócić czas i ograniczyć temperaturę pieczenia.


jednocześnie zagwarantuje równomierne pieczenie. Funkcja Lock Ta płyta grzewcza uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień przy usuwaniu zabrudzeń. Starczy jedno dotknięcie pola czujnika, żeby włączyć funkcję blokady, która zabezpiecza wszystkie ustawienia do czasu jej wyłączenia przez użytkownika.


3 stopniowe ciepło resztkowe Dowiedz się na pew...

MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane