Polska - Wagi kuchenne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Typhoon 1400.147

Typhoon 1400.147

PL 105.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3567401

Opis

QR CODE

styl retro w postępowym wydaniu? firma Typhoon wyszła temu naprzeciw i stworzyła wyjątkową wagę kuchenną w popularnym, błękitnym kolorze. Waga Living wyprodukowana została z trwałej stali, dzięki której nie musisz martwić się o uszkodzenia.


Dzięki niej zważysz każdy produkt – jej maksymalne obciążenie do 4 kg. Dokładny mechanizm umożliwi Tobie staranne zważenie komponentów. Szeroka tarcza pozwala skrupulatnie odczytać wagę towarów. Waga Living stanie na wysokości zadania w każdej kuchni – wspaniale wkomponuje się w każde kuchenne wnętrze.


Dodaj do wagi pozostałe produkty Living. Stwórz pełny pakiet, który sprawi, iż Twoja kuchnia zyska oryginalny wygląd.Ciepłe kolory, finezyjne kształty i progresywność połączona z klasyką - takie są produkty Typhoon.


marka jest rewelacyjną propozycją dla zwolenników świeżości i elegancji, które znakomicie wkomponują się w każde kuchenne wnętrze. Wyjątkowe pojemniki do przechowywania żywności, chlebaki i nieszablonowe deski do krojenia produkowane ze szkła hartowanego - Typhoon stawia na funkcjonalność, wyszukany styl i oryginalny design.cechy: - wymiary: 15 x 26 x 22 cm- materiał: trwała stal Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Typhoon w Polsce.


nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz się na dodatek martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.


660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

All4home
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane