Polska - Odkurzacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Amica VM 7001

Amica VM 7001

PL 499.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3567522

Opis

QR CODE

Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca i kompozycja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi choćby śpiącej osoby.


Codzienne porządki staną się przyjemnością.ekran LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika. Innowacyjny i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona.


W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania odpowiedniego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, żeby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i dostosowywanie mocy odkurzania.


Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę.Filtr HEPA 13Wśród Was są alergicy lub drobne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie integrować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!


Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!


Czyste mieszkanie, czyste powietrze!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.


Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić wydajne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! produktywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!Szczotka do parkietuMasz taki błyskotliwy parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?!


Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Duże twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, efektywnie i bez zniszczeń!Akcesoria w pakiecie:Turboszczotka ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawkoszczotka do parkietu, Szczotka do książek, Ssawka do tapicerki, Ssawka do szczelin, Uchwyt na rurę na dodatkowe ssawki, Metalowe rury teleskopowe rozmiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25.5 cmPozostałe parametry:Klasa energetyczna: A Klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: AKlasa zbieralności kurzu z dywanów: AKlasa reemisji kurzu: A Miękkie, ciche koła Regulacja mocy elektronicznaDługość rur: 90 cmDługość węża: 1,5 m...

Neonet.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane