Polska - Odkurzacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Concept VP-5230

Concept VP-5230

PL 3543.14 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3567570

Opis

QR CODE

 Bezworkowy odkurzacz cyklonowy 4A VP5230 marki Concept łączy w sobie wysoką siłę ssania i niskie zużycie. Doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem twardych podłóg i dywanów, a także w kategorii filtracji uzyskał najwyższą ocenę.


Włączenie tego modelu do linii produktowej Real Force niemało wypowiada o jego jakości - towar jest najkorzystniejszym w swej kategorii. System cyklonowy jest oparte na sile odśrodkowej działającej na skażenia, gdy zasysane powietrze jest obracane, a następnie odwirowane do zbiornika.


na dodatek w trakcie sprzątania nie chodzi do wirowania pyłu. Filtr HEPA 13, który można umyć powoduje, że model ten jest optymalny też dla alergików. Atrybuty technologiczne: efektywność AAAA pojemność pojemnika cyklonowego: 3 l kontrolka napełnienia pojemnika filtr HEPA 13 promień działania: 10 m hałas 78 dB Akcesoria: specjalnie wyprofilowana ssawka podłogowa AAAA szczotka do sierści zwierząt dysza do parkietów ekstra długa dysza szczelinowa do samochodu - długość całkowita 60 cm ssawka szczelinowa ze szczotką do kurzu duża turboszczotka

4HOME
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane